hamburger menu
وام با طلا 09123701044 (سال 1402) دریافت بدون ضامن

وام طلا

امروزه دریافت وام یکی از دغدغه‌های اصلی بسیاری از مردم است و از این رو موسسات بسیاری مانند وام خودرو سعی در رفع این مشکل دارند. این روزها بازار طلا بسیار گرم است، چرا که بازاری پر نوسان سبب شده که طلا بیشتر از آن چه که ارزش دارد، ارزشمند گردد و این ارزش کاذبانه برای واگذار کنندگان وام‌های بانکی یا فروشندگان کالا بهانه مناسبی شده است که ما در موسسه وام خودرو با ایجاد شرایطی جهت دریافت آسان وام طلا مسیری بی خطر را پیش رویتان قرار می‌دهیم.

وام طلا در موسسه وام خودرو

وام طلا در موسسه وام خودرو

این وام سریع ترین و ساده ترین شیوه برای دریافت وام و تامین نقدینگی می‌باشد و به همین علت به نام وام فوری نیز شناخته می شود. با دریافت این وام به صرفه دیگر نیازی نیست که این کالای ارزشمند را بفروشید و دچار ضرر شوید. همچنین احتیاج به ضامن ، چک یا هم سفته ندارید و در اصل طلایی که امانت می‌گذارید، شما ضامن شما خواهد شد. آیا تا به حال به این مسئله فکر کرده اید که بتوانید سرمایه‌‌ خود را حفظ کنید و معادل ارزشش وام دریافت نمایید؟ شرکت وام خودرو فرصتی فوق العاده برای شما متقاضیان عزیز در نظر گرفته است تا بتوانید با سرمایه هایی مانند طلا،خودرو و سیم کارت وام فوری و بدون ضامن دریافت نمایید.

در موسسه وام خودرو به آسانی با ضمانت گذاشتن طلا، می‌توانید معادل ارزش طلا با در نظر داشتن اجرت آن از ما وام دریافت نمایید و مشکل مالیتان را حل کنید. به عبارتی علاوه بر اینکه سرمایه یا طلای خود را حفظ نموده‌اید ، مبلغ مورد نیازتان را نیز تامین کرده‌اید.

بیشتر بخوانید : وام طلا 1402

آیا بانک منابع کافی برای دادن وام دارد؟
آیا بانک منابع کافی برای دادن وام دارد؟

با توجه به نوسانات بازار ارز و طلا بسیاری از مردم به علت شرايط اقتصادی حاكم بر جامعه ما نياز به فروش طلا دارند كه اين امر امکان دارد پس از مدتی سبب از دست رفتن مقدار موجودی طلایی شود كه تا پیش از اين به فكر افزودن آن بودند .در شرایط حساس کنونی  یکی از مشکلات افراد گرفتن وام است که بانک‌ها باتوجه حجم تقاضایی می‌شود، دیگر منابع کافی برای ارائه تسهیلات نخواهند داشت.

اما در مجوعه وام خودرو دیگر خبری از ضامن و چک و نوبت دریافت وام طلا و ارزشیابی و روال اداری سخت و طاقت فرسا و طولانی و…. نیست و در عرض حداکثر یک روز معادل طلای دریافتی، به شما وام داده می‌شود که برای کسب اطلاعات بیشتر در این راستا می‌توانید با ما در موسسسه وام خودرو تماس بگیرید.

شماره تماس : 09123701044

دریافت وام طلا برای چه افرادی کاربرد دارد؟

بیشتر بخوانید : نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه

چرا وام طلا را انتخاب کنیم؟

چرا وام طلا را انتخاب کنیم؟

متاسفانه با کم شدن سطح درآمد و نقدینگی درون کشور، مردم و بازاریان با مشکلات بسیاری از قبیل رکود و عدم نقدینگی و رونق کسب و کار مواجه هستند و در این شرایط افرادی که به وام فوری از بانک‌ها نیاز دارند با طولانی شدن و سخت گیری بیش از اندازه بانک‌ها باید مشکلی به مشکلشان اضافه کنند تا پس از هزار و یک پیچ و خم روال اداری در بانک منتظر تایید یا عدم تایید وام بمانند.

در این شرایط با توجه به کم بودن نقدینگی و عدم توانایی شخص برای خرید و رونق کسب و کارش، موسسه وام خودرو به ارائه هر نوع وام در قبال سپرده روی آورده است که هم کسب و کار خود را رونق بخشد و هم مشکل نقدینگی مردم را حل کند که از این رو در شرایطی که بانک‌ها نمی‌توانند نیاز فوری مردم را با وام بانکی تامین نمایند و هزار و یک ضامن و وثیقه و شروط سخت ایجاد خواهد کرد و سود بالاتر وام‌های خصوصی طلافروشی و دفاتر خصوصی نیز به مراتب مناسب تر از شرایط دست و پا گیر در دریافت وام بانک می‌باشد و پرداخت وام فوری از موسسات معتبر، مشکلات آنی افراد را حل خواهد کرد.

بیشتر بخوانید : چرا وام طلا؟

چگونه وام طلا دریافت کنیم؟

در بانک‌ها و یا برخی موسسات امکان دارد شرایط اخذ وام با ضمانت طلا سخت باشد اما گرفتن وام طلا از شرکت وام خودرو، با ساده‌ترین روش و در کوتاه‌ترین مدت زمان امکان پذیر است. به عبارتی هیچ شرایط بخصوصی وجود ندارد و همانگونه که در بالا اشاره کردیم، کافی است که همان مقداری که نیاز دارید، طلا داشته باشید و مراحل زیر را طی نمایید.

شماره تماس : 09123701044

فروش طلا مناسب تر است یا دریافت وام ؟

فروش طلا مناسب تر است یا دریافت وام ؟

همه سرمایه گذاری‌ها با هدف کسب سود و تبدیل نمودن آن به پول نقد انجام می‌گردند و به هرحال قصد شما از سرمایه گذاری در این محیط این می‌باشد که روزی پولتان را نقد نمایید و از سود آن بهره‌ ببرید.

با توجه به نوسانات بازار در کشور ما، فروش طلا یا سکه در این شرایط کار سنجیده ای به نظر نمی‌آید، و ممکن است ضرر مالی بسیاری برای شما به همراه داشته باشد یا حتی امکان دارد که در آینده حسرت این را بخورید که چرا طلا و سرمایه‌ای که در دست داشتید، را فروختید، اما بسیاری از اشخاص به ناچار برای برطرف نمودن مسئله مالی خود مجبور به فروش طلا می‌شوند که به همین دلیل پیشنهاد ما این است که به امانت گذاشتن این سرمایه پیش ما، به همان مقدار وام دریافت کنید و پس از تسویه، طلای خود را تحویل بگیرید.

بررسی شرایط دریافت وام طلا از موسسه وام خودرو

انواع متنوع وام‌ها در موارد گوناگونی مثل میزان سود وام، مدارک مورد نیاز برای دریافت آن، تعداد اقساط و … با یکدیگر تفاوت دارند. شما برای اخذ هر نوع وامی نیاز به یک ضامن معتبر دارید که برخی اوقات ضامن شما سپرده و سرمایه در دستتان است، بعضی اوقات نیز یک شخص واجد شرایط ضمانت وام شما را قبول می‌کند. این در صورتی است که در اخذ وام طلا ضامن شما طلا یا همان سرمایه شما می‌باشد و نوعی وام بدون ضامن به شمار می‌رود. طلایی که امکان دارد در صندوق و کشوهای خانه بدون استفاده نگهداری شود و مدت زمان زیادی هم از آن استفاده نکنید، می تواند در کمترین مدت زمان بدون فروش سرمایه، شما را به مبلغ مورد نیازتان برساند.

وام طلا سریع ترین و مورد اطمینان ترین راه دریافت وام می‌باشد که دریافت این وام هیچ شرایط بخصوصی ندارد. شما می توانید به میزان طلایی که به ضمانت می‌گذارید، وام طلا دریافت نمایید که یکی از علت‌های پر درخواست بودن این نوع وام این می‌باشد که نیازی به ضامن، چک و سفته نخواهید داشت و تنها در کمتر از یک ساعت به مبلغ مورد نیازتان دسترسی پیدا می‌کنید.

دریافت وام با ضمانت طلا در موسسه‌ی وام خودرو شرایط ویژه و پیچیده‌ای نداشته و شما می‌توانید معادل طلایی که در ضمانت قرار می‌دهید، وام و تسهیلات مالی دریافت کنید.

بیشتر بخوانید : شرایط دریافت وام طلا

در ازای ضمانت طلا چه مقدار وام دریافت می‌کنیم؟

در ازای ضمانت طلا چه مقدار وام دریافت می‌کنیم؟

مجموعه وام خودرو به همه دارندگان طلا و جواهرات و سکه معادل ارزش روز طلای وام گیرنده، وام فوری با سپرده طلا می‌دهد.

ما در وام خودرو تلاشمان بر این است که مشکل شما در سریع ترین زمان ممکن حل شود، بنابراین دقیقا به هان اندازه‌ای که با فروش طلا دریافت می‌کردید، به شما وام می‌دهیم و پس از تسویه کامل، طلای شما را تحویل خواهیم داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط و میزان مبلغ دریافت وام، با ما در موسسه وام خودرو تماس بگیرید تا مشاورین موسسه با توجه به نیاز و شرایط شما بهترین راه پیش رویتان را پیشنهاد دهند.

بررسی مزیت‌های دریافت وام با ضمانت طلا

در شرایط عادی که اقتصاد کشور حال مناسبی دارد، افراد فعال دارای درآمدهای پیش‌بینی شده می‌باشند وخلق درآمد ماهیانه مولود کسب و کار و شغل محسوب می‌شود، اما زمانی که اندازه اقتصاد (تولید ناخالص داخلی) کوچک گردد، محاسبات دریافت درآمد ثابت و اتفاقی، دشوار می‌باشد، چرا که تأخیر و تعویق در دریافت مبالغ مورد نظر به وجود می‌آید. علاوه براین، هزینه‌های زندگی نیز روند صعودی دارد و بنابراین موارد، پیش از دریافت وام باید محاسبات پرداخت قسط، به طور جدی محاسبه شود تا یک وقت در بازپرداخت آن، اختلالی ایجاد نگردد. از این رو دریافت وام در بانک‌ها با قوانین سخت گیرانه انجام می‌شود و بسیار زمان بر است اما در صورت دریافت وام با ضمانت طلا در وام خودو در کم ترین زمان ممکن به مبلغ مورد نیازتان دست می‌يابید.

شماره تماس : 09123701044

بیشتر بخوانید : مزایای وام طلا

آیا اخذ وام طلا در شرایط رکود و تورمی به صرفه است؟

در شرایط حاضر پرداخت وام و همچنین دریافت آن تبدیل به گزینه‌ای سخت و غیرممکن شده است، ولی بااین‌حال عموم مردم همچنان می‌توانند با به ضمانت گذاشتن طلا، سکه و جواهراتی که در منزل دارند، وام دریافت کنند.

بنابراین دریافت وام طلا از اهمیت بسیاری برخوردار می‌باشد که وام با ضمانت طلا درواقع از ساده‌ترین و در دسترس ترین نوع از وام‌ها محسوب می‌شود. روش دریافت وام از این روش، به این علت مناسب است که همه مقداری طلا در خانه داریم که می‌توانیم با به ضمانت گذاشتن آن در مجموعه وام خودرو، سیع و بدون ضامن دریافت نماییم.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت وام با ضمانت طلا

مدارک مورد نیاز جهت دریافت وام با ضمانت طلا

توجه نمایید که این وام نیاز به هیچگونه ضامن، چک و سفته ندارد و طلا تنها ضامن وام دریافتی می‌باشد. توجه نمایید که تمامی طلاهای دریافتی از شما در صندوق امانات بانک نگهداری می‌شود که هیچ نگرانی بابت امنیت آن نداشته باشید.

در زمان گرفتن این وام با متقاضی، قرارداد با فاکتور طلا منعقد می‌گردد و اقساط آن هم و بر حسب توانایی پرداخت متقاضی تنظیم می‌شود.

به طور کلی مدارک لازم جهت دریافت وام با ضمانت طلا به شرح زیر می‌باشد.

بیشتر بخوانید : مدارک وام طلا

مدت زمان باز پرداخت وام با استفاده از طلا چه قدر است؟

مدت زمان باز پرداخت وام با استفاده از طلا چه قدر است؟

بعد از از سپردن طلای خود نزد شرکت وام خودرو و عقد قرارداد مربوطه، تعداد اقساط را خودتان مطابق با شرایط موجود تعیین می‌کنید و در این مدت زمان که طلای شما نزد شرکت ما به امانت نگهداری می‌شود، در گاو صندوق و یا صندوق امانات بانک که مکان مطمعنی است از آن محافظت خواهیم کرد.

همانطور که پیش از این اشاره کردیم، مبلغ وام را هم میزان طلای شما مشخص می‌کند، به عبارتی دقیقا میزان مبلغی که در صورت فروش طلای خود دریافت می‌کردید را وام طلا می‌گیرید و پس از باپرداخت وام مذکور دوباره به سرمایه خود دسترسی پیدا می‌کنید. در این صورت نیز در مواقع حساس وام دریافت نموده اید و هم سرمایه خود را حفظ کرده‌اید.

شماره تماس : 09123701044

چرا اخذ وام طلا در مقابل فروش آن به‌صرفه می‌باشد؟

با توجه به نوسانات موجود در بازار طلا، سکه و ارز، فروش این سرمایه گرانبها در این شرایط عمل سنجیده‌ای به نظر نمی‌رسد، اما افراد زیادی از روی اجبار جهت برطرف نمودن مسئله مالی فوری خود طلایی که در دست دارند را می‌فروشند.

در این موقعیت، دریافت وام طلا درواقع راحت ‌ترین و در دسترس ترین نوع وام محسوب می‌گردد که روند دریافت آن هم به سرعت طی خواهد شد. به عبارتی دریافت وام طلا این امکان را ایجاد می‌کند که بدون فروش طلایی که در دست دارید، مسئله‌ی مالیتان را برطرف کنید. همچنین جهت تسویه تسهیلاتی که به شما ارائه می‌گردد هم راه‌های گوناگونی وجود دارد که در موسسه ما طبق خواسته مشتری انجام خواهد شد.

از دیگر مزیت‌های این شیوه از دریافت وام می‌توان به دریافت فوری و کمتر از یک ساعت اشاره کرد که در کمترین مدت زمان ممکن شما را به مبلغی که نیاز دارید، می‌رساند. دریافت تسهیلات یا وام‌های بانکی آن‌هم در زمانی که که نیاز دارید، همواره یکی از دغدغه‌های اصلی اشخاص به‌خصوص قشر ضعیف جامعه محسوب می‌شود که با ضمانت طلا و حفظ سرمایه می‌توانند این مشکل مالی را برطرف کنند.

دیگر نیازی به فروش طلا نیست

دیگر نیازی به فروش طلا نیست

تحلیلگران اقتصادی همیشه خرید و حفظ طلا را توصیه کرده‌اند و سالیان سال است که این محصول ارزشمند یک سرمایه گذاری امن و بسیار پرسود در ایران محسوب می‌شود. یکی از اصلی ترین مواردی که طلا را به محصولی ارزشمند تبدیل می‌کند، این است که مهم نیست که چه اتفاقی در اقتصاد جهانی می‌افتد، طلا یک دارایی ملموس می‌باشد که همیشه ارزشش حفظ می‌شود.

اهمیت زیادی دارد که در هر شرایطی که قرار دارید، اولویت اصلیتان حفظ سرمایه باشد و در صورتی که برایتان مشکل مالی به وجود آمد یا نیاز به نقدینگی سریع برای گسترش کسب و کارتان داشتید، به دنبال بهترین راه باشید و به سرعت تصمیم به فروش تمام دارایی خود نگیرید. با توجه به عدم ثبات اقتصادی در ایران ، فروختن کالاهای ارزشمند مانند طلا، خودرو و سیم کارت اصلا کار هوشمندانه‌ای محسوب نمی‌شود. چرا وقتی می‌شود معادل ارزش طلا، وام آنی دریافت کرد ، اقدام به فروش نمایید ؟ چرا زمانی که شرایط دریافت وام انقدر راحت و سریع شده است، از این فرصت جهت حفظ این سرمایه گرانبها استفاده نکنیم ؟ ما در وام خودرو در کناز شما هستیم تا هم سرمایه خود را حفظ نمایید و هم به مبلغ ورد نیازتان دسترسی پیدا کنید.

وام طلا یک فرصت اقتصادی جهت حفظ سرمایه

طلا در ۴ سال اخیر هر سالی که گذشت، حداقل سه برابر رشد داشت و برخی نیز با طلای خود در این سال‌ها توانسته‌اند وام فوری با ضمانت طلا را از وام خورو بگیرند و بلافاصله با مبلغ این وام به سراغ خرید طلا و خودرو ، مسکن رفته‌اند و با مبلغ مازاد این وام نیز سرمایه خود را افزایش دادند و ذخیره طلای خود را هم حفظ نمودند.

در واقع سود وام طلا در برابر رشد قیمت طلاو دیگر بازارهای مسکن و خودرو در سال‌های اخیر کشور ما بسیار ناچیز بوده است. البته این اشخاص با علم تمام و کمال به شرایط اقتصادی در سال‌های اخیر از این وام ارزشمند به عنوان یک فرصت اقتصادی استفاده کرده‌اند. شما نیز می‌توانید جزو این افراد باشید و با حفظ سرمایه سعی در افزایش آن داشته باشید که کافیست با ما در موسسه وام خودرو تماس بگیرید.

تعداد اقساط وام طلا را شما تعیین می‌کنید

تعداد اقساط وام طلا را شما تعیین می‌کنید

از دیگر مزایای وام با ضمانت طلا در مجموعه وام خودرو  این است شما می توانید بر حسب مقدار درامد خود تعداد اقساط و مدت زمان پرداخت اقساط وام را تنظیم نمایید. همچنین می‌توانید بعد از پرداخت اقساط وام خود مجدد وام طلا را تمدید نمایید.

در زمان دریافت وام با وام گیرنده قرارداد دریافت وام با ضمانت طلا منعقد می‌شود که اقساط وام مطابقبا توانایی پرداخت  شما تنظیم خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در موسسه وام خودرو تماس بگیرید تا مشاورین ما با توجه به شرایط شما بهترین گزینه پیش رو را پیشنهاد دهند تا با بررسی همه جوانب دست به اقدام بزنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه وام طلا، وام سیم کارت، وام با خودرو با ما تماس حاصل نمایید

09123701044

پشتیبانی در 7 روز هفته | شماره تماس: 09123701044 و 09124300577

درخواست پشتیبانی