hamburger menu
وام با سیم کارت (09123701044) بدون ضامن

 وام سیم کارت

بیشتر افراد برای زندگی خود برنامه‌ریزی‌هایی می‌‌کنند تا طبق آن برنامه به اهدافی که دارند، برسند، و اکثر اوقات به علت یک سری شرایط بی‌ثبات اقتصادی، آن برنامه‌ریزی به شکلی که باید پیش نمی‌رود و مجبور به فروش دارایی‌های با ارزشی می‌شویم و فروش سیم کارت دائمی ۹۱۲ نیز جزو آن دارایی‌های با ارزشی است که در مواقع ضروری به آن نیاز پیدا می‌کنیم. اما در وام خودرو شرایطی را فراهم کرده‌ایم که با دریافت وام سیم کارت دیگر نیازی به فروش کالای ارزشمند نداشته باشید و تنها با یک سیم کارت وام بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دریافت وام با سیم کارت در ادامه مطلب همراه ما باشید.

وام یک روزه فوری و بدون ضامن با سیم کارت

وام یک روزه فوری و بدون ضامن با سیم کارت

شاید کمی برایتان عجیب باشد که پرداخت وام یک روزه و بدون هیچ ضامنی چطور امکان پذیر است؟ در پاسخ باید بیان کرد که وام آزاد شرایط کاملا متفاوتی در مقایسه با وام های بانکی دارد. در این نوع ارائه تسهیلات شما با ضمانت اموال و دارایی‌های شخصی خود مانند سیم کارت، خودرو و طلا وام دریافت می‌کنید. بنابراین دیگر نیازی نیست به افراد دیگر برای ضمانت رو بیندازید، چرا که شرایط این وام به این صورت می‌باشد که با وثیقه گذاشتن سند خودرو، طلا و سکه یا حتی سیم کارت دائمی ۹۱۲ می‌توانید در ازای ارزش مالی هر کدام از  این موارد، وام آزاد، وام خودرو، وام سیم کارت و یا وام طلا  بدون محدودیت سقف دریافت نمایید. این وام مدلی از تسهیلات موسسات خصوصی است که توسط شرکت‌هایی مانند مجموعه وام خودرو ارائه می شود. پرداخت مقدار تسهیلات برخلاف وام‌های بانکی سلسله مراتب پیچیده ندارد و به سرعت نیز به حساب افراد واریز خواهد شد.

شماره تماس : 09123701044

بیشتر بخوانید : وام با ضمانت سیم کارت

وام سیم کارت ۹۱۲ چیست

 وام سیم کارت ۹۱۲ چیست

وام سیم کارت نوعی از وام می‌باشد که شما نسبت به ارزش سیم کارت خود، تسهیلات دریافت می‌کنید. این وام می تواند در اقساط ۴ ماه الی دو سال پرداخت شود و در نظر داشته باشید که تنها سیم کارت دائمی و خط  ۰۹۱۲واجد دریافت وام سیم کارت می‌باشد. این وام نسبت به رندی و پس شماره‌های سیم کار تعیین قیمت می‌گردد که این قیمت گذاری نسبت به نیاز شما بوده و می‌توانید تسهیلات را در صورت متنساب بودن سیم کارت، بیشتر یا کمتر نمایید که در آخر در صورت تمایل و تشخیص خودتان منتهی به دریافت وام می‌شود.

در این روش با زدن سند مالیکت سیم کارت به نام شرکت وام خودرو،  نسبت به ارزش آن وام دریافت می‌کنید و در نظر داشته باشید که این وام تنها به خط های همراه اول و دائمی 0912 تعلق می‌گیرد.

همچنین وام با سیم کارت در کوتاه ترین زمان، یعنی زیر یک ساعت با داشتن مدارک مربوطه ، صورت گرفته و پول و مبلغ تعیین شده به حساب یا کارت بانکی شما واریز خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط دریافت این وام با ما در وام خودرو تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : وام سیم کارت در کرج

مشاوره برای نحوه اخذ وام سیم کارت

مشاوره برای نحوه اخذ وام سیم کارت

همانطور که اطلاع دارید در ایران گرفتن وام در مبالغ زیاد به علت دردسرهای که پیش روی ما وجود دارد، کاری  بسیار سخت و دشوار است و فرایند گرفتن وام  نیز بسیار زمانبر بوده و لازم است تا شرایط بخصوصی داشته باشید. به عنوان مثال داشتن ضامن معتبر یا گردش حساب، در صورتی که مجموعه وام خودرو بستری را فراهم نموده که شما قادر باشید با داشتن سیم کارت همراه اول خیلی سریع تر و آسان وام دریافت نمایید.  در کل می‌توان بیان کرد که در صورت داشتن سیم کارت همراه اول ۹۱۲ دریافت وام برای شما عزیزان آسان می‌باشد.

تنها کافیست با ما در مجموعه وام خودرو تماس بگیرید تا کارشناسان ما ضمن بررسی شرایط و نیاز شما بهترین نوع وام را پیشنهاد دهند.

بیشتر بخوانید : نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه

چگونه تنها با یک سیم کارت وام بگیریم؟

چگونه تنها با یک سیم کارت وام بگیریم؟

در مجموعه وام خودرو ابتدا شما با کارشناسان متخصص در این خصوص صحبت خواهید کرد و به طور کلی شیوه ی کار برایتان توضیح داده شده و فرایند ارائه درخواست را برای شما آسان تر می‌کند. کارشناسان ما ابتدا لیست مبالغ وام  را برای شما عزیزان ارسال نموده و ارزش و کیفیت خط همراه اول هم بررسی می‌شود. پس از آن شما مبلغ درخواستی خود را اعلام خواهید کرد و شرایط مالکیت سیمکارت بررسی خواهد شد تا بعد از تایید سیم کارت شما توسط کارشناسان وام خودرو مابقی اطلاعات هم داده شده و وام به حساب شما واریز خواهید شد.

شماره تماس : 09123701044

 دریافت وام سیم‌ کارت ۰۹۱۲ در یک ساعت

وام سیم‌کارت آسان ترین و سریع ترین وام فوری در ایران است که مالک خط همراه اول 0912 فقط با در رهن گذاشتن سند خط سیم کارت خود بدون چک و سفته و یا حتی ضامن سریعا و در کمترین زمان وام فوری شماره موبایل خود را دریافت می‌کند.

با توجه به اینکه دریافت وام  بر روی سیم کارت نیاز به ارائه چک، سفته و ضامن ندارد، در کمترین زمان ممکن پس از ارائه مدارک و تایید آن‌ها، وام را دریافت می‌کنید. ما در وام خودرو تنها در یک ساعت به بررسی مدارک پرداخته و مبلغ مورد نیاز را به حسابتان واریز می‌کنیم تا بدون معطلی مشکل مالی خود را حل کنید و سیم کارتتان را هم حفظ نموده و از آن استفاده نمایید. با ما تماس بگیرید تا تمامی شرایط با توجه به نیاز شما را به اطلاعتان برسانیم.

مدارک مورد نیاز برای دریافت وام بر روی ۹۱۲

مدارک مورد نیاز برای دریافت وام بر روی ۹۱۲

در اخذ وام سیم کارت، مدارک خاصی نیاز نمی‌باشد و تنها با ارائه مدارک زیر مبلغ درخواستی به حساب شما واریز خواهد شد.

توجه داشته باشید که برای اخذ وام بر روی سیم کارت، هیچ گونه ضامن، چک، سفته نیاز نیست و تنها باید موارد بالا در حین ارائه درخواست وام  با سیم کارت همراه متقاضی باشد.

همچنین پس از حضور مدارک، همه کار در کوتاه ترین مدت زمان ممکن، یعنی حدودا یک ساعت انجام شده و مبلغ درخواست شده به شماره کارت داده شده توسط متقاضی ، واریز می‌گردد.

بیشتر بخوانید : مدارک وام سیم کارت

مراحل ارائه درخواست و دریافت وام در بانک

مراحل ارائه درخواست و دریافت وام در بانک

یکی از موارد قابل اهمیتی که باید زمان دریافت وام از بانک به آن توجه نمایید، داشتن یک نفر یا بیشتر برای ضامن شدن می‌باشد. در بسیاری از وام ها با مبالغ بالا باید تعداد زیادی ضامن با شغل دولتی یا درآمد بالا معرفی نمایید که در مرحله اول برای دریافت وام مربوطه، آماده کردن مدارک شناسایی، کپی گرفتن از تمامی مدارک و صحبت با ضامن و آماده کردن مدارک الزامی است. به طور کلی شرایط و مراحل دریافت وام از بانک با توجه به نوع وام درخواستی، مبلغ وام و حتی بانک مورد نظر متفاوت می‌باشد که به شرح زیر است.

با توجه به موارد گفته شده برای دریافت وام از بانک یک پروسه طاقت فرسا و طولانی مدت پیش رویتان وجود دارد که هر کسی موفق به انجام این مراحل نمی‌شود. از این رو در وام خودرو به راحتی می‌توانید با سیم کارت ۹۱۲ خود وام سیم کارت دریافت نمایید.

شماره تماس : 09123701044

دریافت وام سیم کارت چه مزیت‌هایی دارد؟

دریافت وام سیم کارت چه مزیت‌هایی دارد؟

یکی از اصلی ترین مزیت‌های دریافت این نوع تسهیلات در موسسات خصوصی معتبر، پرداخت سریع وام (کمتر از یکساعت) به متقاضی است. در صورت آماده بودن همه مدارک در کوتاه‌ترین مدت زمان این تسهیلات پرداخت می‌گردد و کی دیگر از مزایای این وام این می‌باشد که نیاز به هیچ‌گونه تضمینی ندارید، به عنوان مثال شما برای دریافت وام از بانک‌ها به جز مراحل زیاد و بسیار زمان بر به شخص ضامن، چک و سفته نیاز دارید که عملا بسیاری از افراد از داشتن این شرایط محروم می‌باشند.درصورتی که جهت دریافت تسهیلات سیم کارت تنها با ارائه مدارکی که اشاره نمودیم و حضور مالک سیم‌کارت می‌توانید از وام سیم‌کارت در موسسه ما بهره‌مند شوید. از دیگر مزیت‌های این وام این می‌باشد که شما سیم‌کارتی را که با آن وام دریافت نموده‌اید نزد خود نگه می‌داشته و می‌توانید از آن استفاده نمایید و هیچ کس متوجه  نمی‌شود که شما روی خط خود وام دریافت کرده‌اید.

وام سیم‌ کارت به چه شماره‌هایی تعلق می‌گیرد؟

اگر می‌خواهید بدانید که وام سیم‌کارت به چه شماره‌هایی تعلق می‌گیرد، در جواب باید اشاره کرد که در بیشتر مواقع وام سیم‌ کارت به شماره‌های ۹۱۲ تعلق می‌گیرد. توجه نمایید که به هیچ‌کدام از سیم کارت‌های اعتباری وامی تعلق نخواهد گرفت  و علت این امر نیز پایین بودن ارزش قیمتی این شماره‌ها است.

بیشتر سیم‎‌‌کارت‌های ۰۹۱۲ برای چند سال قبل هستند و از این رو از ارزش بالایی برخوردار می‌باشند که از نظر رندی شماره و قدمت آن، همین ارزش بالا است که باعث می‌شود هم یک سرمایه‌گذاری محسوب شود و هم تسهیلات به این نوع سیم‌کارت‌ یا شماره تعلق بگیرد.

اما قیمت‌ سیم‌کارت‌های گوناگون ۹۱۲یا کدهای آن چه تأثیری برای دریافت تسهیلات دارند؟ برای مثال ارزش مالی شماره ۹۱۲ با کد یک، باارزش مالی سیم کارت کد ۲ تفاوت بسیاری داشته و این تفاوت هم در دریافت تسهیلات تأثیر گذار است. برای کسب اطلاعات بیشتر  و قیمت گذاری و میزان مبلغ دریافتی با سیم کارت خود، می‌توانید با موسسه وام خودرو تماس بگیرید تا ضمن بررسی ارزش شماره، بهترین وام با توجه به شرایط شما را پیشنهاد دهیم.

مدت زمان بازپرداخت وام سیم کارت در

مدت زمان بازپرداخت وام سیم کارت در موسسه وام خودرو

مدت زمان بازپرداخت این نوع وام سیم کارت با توجه به انتخاب خودتان متغیر می‌باشد که می‌توانید بین ۴ الی ۲۴ ماه اقساط را پرداخت نمایید. تعداد و مبلغ قسط را شما تعیین خواهید کرد تا پس از دریافت وام نگران بازپرداخت آن نباشید. با ما تماس بگیرید تا به تمامی سوالاتتان در خصوص نحوه باز پرداخت پاسخ دهیم.

حداقل مبلغ در اخذ وام بر روی سیم کارت

در این مورد ارزش سیم کارت شما تعیین می‌کند که چه قدر وام دریافت کنید، به عبارتی با توجه به رند و بودن و قدمت سیم کارت و کد آن، ارزش شماره تعیین شده و مبلغ وام براورد می‌شود. پس از براورد قیمت نیز معادل ارزش فروش سیم کارت به شما وام تعلق می‌گیرد تا هم سیم کارت را نزد خود حفظ نمایید و هم مشکل مالیتان را برطرف کنید. در صورتی که ارزش سیم کارت زیاد باشد، حتی به افزایش سرمایه نیز کمک می‌کند، به عبارتی هم شماره خودتان را دارید و هم هزینه مورد نیاز در اختیارتان قرار می‌گیرد. ما در موسسه وام خودرو متقاضیان زیادی داشتیم که با دریافت این وام و خرید کالاهای ارزشمند دیگر به افزایش سرمایه پرداختند و شماره خود را نیز حفظ کردند.

وام بر روی سیم کار یک وام فوری محسوب می‌شود

با توجه به اینکه در وام‌های فوری تعداد اقساط و مبلغ هر بازپرداخت هر کدام با توافق طرفین مشخص می‌گردد، این مبلغ در مدت زمانی میان ۴ الی ۲۴ ماه قسط بندی خواهد شد و  همانطور که اطلاع دارید، وام بانکی با اینکه در انواع گوناگونی ارائه می شود، اما بیشتر سقف مشخص و مبلغ محدودی دارد. در مقابل هر چه قدر که مبلغ وام دریافتی بالاتر باشد، باید تعداد ضامن بیشتری به بانک معرفی شود، در حالی که وام فوری  شرایط کاملا متفاوتی داشته و شما تنها با ارائه یک سند قادر هستید، بدون محدودیت سقف معینی وام دریافت نمایید. با تجه به اینکه وام سیم کارت نیز نوعی وام فوری محسوب می‌شود در ادامه به مزایای دریافت وام فوری می‌پردازیم.

شماره تماس : 09123701044

مزایای وام فوری یا آزاد از مجموعه وام خودرو شامل موراد زیر است :

مزایای وام فوری یا آزاد از مجموعه وام خودرو شامل موراد زیر است :

بیشتر بخوانید : مزایای وام سیم کارت

پرداخت وام سیم کارت در موسسه وام خودرو چگونه است؟

پرداخت وام سیم کارت در موسسه وام خودرو چگونه است؟

همانگونه که اشاره کردیم، وام سیم کارت یکی از انواع تسهیلات فوری و بدون ضامن مجموعه وام خودرو می‌باشد. اگر تا به حال به این فکر نکرده‌اید که سیم‌کارت همراه اول دائمی شما با کد ۱ و ۲ تا چه مقدار می‌تواند ارزش مادی داشته باشد، با توجه به موارد گفته شده در این مطلب به ارزش آن پی برده‌اید. بنابراین دیگر نیازی نیست که برای دریافت مبلغ مورد نیازتان به فروش کالای ارزشمندی بپردازید، چرا که تنها با امانت گذاشتن آن پیش ما، به اندازه ارزش کالا وام دریافت می‌کنید. به عبارتی کالای ارزشمند تبدیل به ضامنی معتبر می‌شود که مشکل مالی را حل کرده و پس از بازپرداخت دوباره در اختیارتان قرار می‌گیرد.

مزیت وام آزاد فوری این می‌باشد که خودتان زمان بازپرداخت قسط‌‌ها و مبلغ آن را در بازه زمانی ۴ تا ۲۴ ماهه مشخص می‌کنید.  شما در مدت زمان کمتر از یک ساعت به وام فوری دست پیدا کرده و مشکل مالی خود را برطرف خواهید کرد، تنها کافیست سیم کارت خود را به عنوان ضامن به موسسه ما بیاورید و پس از انجام قرارداد آن را نزد خود نگهداشته و از شماره استفاده کنید. دیگر هیچ نیازی به ارائه درخواست به بانک نخواهید داشت، چرا که روند اداری و طاقت فرسای کارهای اداری و معرفی ضامن انرژی و وقت زیادی از شما خواهد گرفت.

برای دریافت وام سیم کارت در شرکت وام خودرو تنها کافی است که با ما تماس بگیرید تا تمامی شرایط را برایتان توضیح دهیم تا خودتان تصمیم نهایی را بگیرید.

 توجه به کلاهبرداری وام بر روی سیم کارت

یکی از عمده مشکلاتی که بسیاری از مشتری‌ها به آن اشاره می‌کنند وام دهندگانی می‌باشند که هیچگونه مجوز فعالیتی ندارن و فقط با یک شماره تماس  یا استفاده از دفاتر غیر قانونی و بدون هیچ مجوزی از اتحادیه با تبلیغات در فضای مجازی مشغول به کار می‌باشند و شکایت‌های زیادی نیز از این افراد شده است. بنابراین حتما زمان مراجعه به هر موسسه‌ای این مساله دقت نمایید که از چه مکانی درخواست وام دارید. مجوز از اولین مواردی است که باید به آن دقت نمایید تا با خیال راحت و اطمینان از حفظ سرمایه قدم بردارید. ما در وام خودرو با توجه به پیشینه درخشان و ارائه مجوز و قرارداد محضری، در همان ابتدا خیالتان را بابت حفظ سرمایه راحت می‌کنیم.

وام با ضمانت سیم کارت

وام سیم کارت

با توجه به موارد اشاره شده در این مطلب وام سیم کارت، نوعی وام می‌باشد که شما نسبت به ارزش سیم کارت خود وام دریافت خواهید کرد که این وام می‌تواند در اقساط ۴  الی ۲۴ ماه با بهره ای ناچیز باشد. وام سیم کارت  در وام خودرو نسبت به رندی و پس شماره بعدی سیم کارت شما تعیین ارزش قیمت خواهد شد و این قیمت گذاری  نیز نسبت به نیاز شما تعیین می‌گردد که می‌توانید آن را در صورت متناسب بودن  ارزش سیم کارت خود بیشتر یا کمتر نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص وام فوری سیم کارت در وام خودرو با ما تماس بگیرید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه وام طلا، وام سیم کارت، وام با خودرو با ما تماس حاصل نمایید

09123701044

پشتیبانی در 7 روز هفته | شماره تماس: 09123701044 و 09124300577

درخواست پشتیبانی