hamburger menu

چرا وام طلا

طلا از سال‌های دور به عنوان یک سرمایه با ارزش شناخته می‌شد و در حال حاضر در برخی از اقتصادها پشتوانه پول و ارزش پول ملی کشورها به حساب می‌آید، طلایی که در ایران دارای دو جنبه زینتی و سرمایه‌گذاری دارد را اکثر افراد با تاکید بر این دو جنبه با توجه به میزان درآمد و پس انداز خود خریداری می‌کنند. بنابراین فروش این کالای ارزشمند درمواقع ضروری برای رفع مشکلات مالی گزینه مناسبی نبوده و بهتر است با ضمانت گذاشتن این سرمایه ضمن حفظ آن، معادل صد درصد ارزشش وام دریافت نمایید تا مشکل مالیتان حل شود و سرمایه خود را نیز حفظ کنید. اگر با توجه به این مسائل باز هم شکل دارید که چرا وام طلا انتخاب مناسبی است، در ادامه همراه ما بمانید.

بیشتر بخوانید : وام سیم کارت

شماره تماس : 09123701044

فروش یا دریافت وام بر روی طلا؟

فروش یا دریافت وام بر روی طلا؟

با توجه به نوسانات بازار طلا و سکه در ایران فروش این سرمایه ارزشمند در این شرایط کار سنجیده‌ای به نظر نبوده و ممکن است ضرر مالی بسیاری برای شما به همراه بیاورد یا حتی ممکن است در آینده‌ای نزدیک حسرت بخورید که چرا طلایی که ارزشش دو برابر شده را فروختید. کماکان بسیاری از افراد به ناچار جهت برطرف کردن مسئله مالی خود مجبور به فروش این سرمایه ارزشمند می‌شوند، بنابراین بهتر توجه نمایید که وام طلا این امکان را برایتان ایجاد میکند که بدون فروش طلا و یا سرمایه مسئله ی مالی خود را برطرف کنید.

حال که متوجه شده‌اید چرا وام طلا انتخاب بهتری است باید بدانید که دریافت آن قاعده پیچیده ایی ندارد و هر مبلغی که درخواست وام داشته باشید، معادلش به نرخ روز طلای شما محاسبه می‌شود و در صورتی که ارزش طلا با مبلغ وام و کارمزد برابر شد، طلا را به عنوان ضمانت قبول می‌کنیم.

بیشتر بخوانید : وام طلا 1402

چرا وام طلا نیاز به ضامن ندارد؟

چرا وام طلا نیاز به ضامن ندارد؟

بسیاری از اشخاص در مورد گرفتن انواع وام از بانک ها فقط به علت نداشتن ضامن مایوس خواهند شد و این موضوع در سال‌های اخیر با کم شدن استخدام های رسمی بیشتر شده و کمتر کسی در میان اطرافیان و آشنایان خود که اعتماد کامل به او داشته باشند، دارای یک دوست یا قامیل کارمند رسمی دولتی می‌باشد که از این رو وام با ضمانت طلا که در مورد دریافت آن احتیاجی به ارائه ضامن وجود ندارد و تنها طلای سپرده گذاری شده در بانک خود ضامنی جهت دریافت وام است، به نفع بسیاری از افراد شده و مشکل بزرگ دریافت وام را حل نموده است.

در این وام تنها ضامن شما طلایی که به امانت می‌گذارید است و به همین دلیل نیاز به معرفی ضامن کارمند یا چک و سفته نادارید.

بیشتر بخوانید : وام با خودرو

چرا وام طلا جایگزینی مناسب برای فروش آن محسوب می‌شود؟

چرا وام طلا جایگزینی مناسب برای فروش آن محسوب می‌شود؟

متاسفانه به علت پایین امدن سطح درآمد و نقدینگی افراد و بازاریان در کشور، مردم و بازاریان با مشکلات متعددی از قبیل رکود و نداشتن نقدینگی و رونق کسب و کار روبرو هستند و در این حالت کسانی که به وام فوری و ضروری از بانک‌ها نیازمندند، با طولانی شدن و سخت گیری‌های بیش از اندازه بانک باید دغدغه‌ای به مشکل خود اضافه کنند تا پس از هزار و یک پیچ و خم روال اداری بانک منتظر تایید یا عدم تایید وام مربوطه باشند.

در این وضعیت با توجه به کمبود نقدینگی در کشور و عدم توانایی مردم برای خرید و رونق کسب و کارشان، موسسه وام خودرو به ارائه انواع وام فوری در قبال سپرده طلا روی آورده است که هم کسب و کار خودش رونق پیدا کند و هم مشکل مردم حل شود. اگرچه سود وام موسسات مقداری از سود بانک‌ها بالاتر می‌باشد اما در شرایطی که بانک‌ها نیاز فوری مردم را نمی توانند با ارائه وام ضروری و فوری تامین کنند و هزار و یک ضامن و وثیقه و چک و سفته درخواست می‌کنند، سود بالاتر وام های خصوصی به مراتب بهتر از این شرایط دست و پا گیر در بانک‌ها می‌باشد، به خصوص که پرداخت فوری این وام مشکلات آنی مردم را حل کرده و سرمایه آن‌ها را حفظ می‌نماید.

بیشتر بخوانید : مدارک وام طلا

وام با طلا برای چه افرادی انتخاب مناسبی است؟

وام با طلا برای چه افرادی انتخاب مناسبی است؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چرا وام طلا در موسسه وام خودرو، با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : شرایط دریافت وام طلا

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه وام طلا، وام سیم کارت، وام با خودرو با ما تماس حاصل نمایید

09123701044

پشتیبانی در 7 روز هفته | شماره تماس: 09123701044

درخواست پشتیبانی