hamburger menu
وام با خودرو (09123701044) دریافت وام با ضمانت سند خودرو

وام با خودرو

وام با خودرو یکی از تسهیلات بخصوصی می‌باشد که می‌شود به راحتی و بدون ضامن آن را از موسسه وام خودرو دریافت نمود. چنانچه مالک خودرو فردی باشد که بتواند با تهیه کردن مدارک مورد نیاز برای دریافت وام اقدام کند که این وام دارای سقف مشخصی می‌باشد و با توجه به آن، تسهیلات ویژه‌ای به شما داده می‌شود.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دریافت وام با ضمانت خودرو از موسسه ما، در ادامه مطلب همراه ما باشید.

شماره تماس : 09123701044

وام با خودرو چیست؟

وام با خودرو چیست؟

 دریافت وام با ضمانت خودرو یکی از سریع ترین و آسان ترین روش‌های دریافت وام ضروری می‌باشد. در واقع شما می‌توانید با ضمانت گذاشتن سند خودرویی که در اختیار دارید و مالک ۶ دانگ آن می‌باشید، در مدت زمان یک ساعته وام با ضمانت سند خودرو بدون ضامن انجام شده و به عبارتی سند خودروی شما ضامن شما است که می‌توانید در زمان دریافت وام تا بازپرداخت اقساط، از وسیله خود استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید :‌ وام با خودرو ۱۴۰۲

چرا وام با سند خودرو انتخاب مناسبی است؟

یکی از سوالاتی که ذهن بسیاری از کاربران را درگیر نموده است، این می‌باشد که چرا باید با سند خودرو تسهیلات بگیریم ؟ اگر بخواهیم ساده بیان کنیم، دلیلش این می‌باشد که سود این وام تفاوتی با دیگر تسهیلات نداشته و سریع تر هم واریز خواهد شد. همچنین احتیاجی نیست که برای معرفی ضامن به اقوام و آشنایان مراجعه نمایید. تصور کنید که یک معامله ای پیش دارید و مقداری پول برای اینکار کم دارید، تا وقتی که به سراغ دریافت وام از بانک بروید و روند اداری آن را طی نمایید، امکان کنسل شدن معامله وجود دارد، چرا که پروسه دریافت وام از بانک بسیار زمان بر بوده و تا ماه‌ها طول می‌کشد، اما استفاده از وام با خودرو در کمترین زمان ممکن و بدون دردسر امکان پذیر می‌باشد.

شرایط دریافت وام با سند خودرو

شرایط دریافت وام با سند خودرو

وام با خودرو یکی از انواع وام های موجود در بانک و موسسات مختلف می‌باشد که هر سال با استقبال بسیاری از افراد مواجه می‌شود. همانطور که اشاره کردیم دریافت وام با خودرو نیز مانند دیگر وام‌های دریافتی در شرایطی امکان پذیر است که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دیگر شرایط دریافت وام با خودرو با ما تماس بگیرید.

شماره تماس : 09123701044

وام با خودرو به چه ماشین‌هایی تعلق می‌گیرد؟

ما در موسسه وام خودرو روی سند همه خودروهای ایرانی و خارجی به اندازه ۸۰ درصد ارزش آن به شما وام می‌دهیم. شما می‌توانید برای دریافت وام خودرو از سند هر خودرویی که دارید، استفاده نمایید و به اندازه ۸۰ درصد ارزش آن وام بگیرید و در همان حین یعنی از زمان شروع تسهیلات تا بازپرداخت کامل از خودروی خود استفاده نمایید.

با ما در وام خودرو تماس بگیرید تا به طور کامل شرایط دریافت این نوع وام را در اختیارتان قرار دهیم.

نحوه بازپرداخت وام با خودرو

 نحوه بازپرداخت وام با خودرو

در وام با سند خودرو نحوه بازپرداخت آن کاملا بستگی به شما و شرایطتان دارد که می‌توانید مشخص نمایید که به چه صورتی قصد بازپرداخت وام دریافتی را دارید. بازپرداخت وام با خودرو می‌تواند با توجه به شرایط شما از ۱۲ ماه الی ۳۶ ماه متغیر باشد، بنابراین نیازی نیست که نگران نحوه قسط بندی بازپرداخت باشید، چرا که ما کاملا شرایط شما را مد نظر قرار می‌دهیم و با توجه به آن اقساط را تعیین خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون وام خودرو می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 مدارک لازم جهت اخذ وام با سند خودرو

همانطور که اشاره کردیم شیوه دریافت وام در بانک و موسسات خصوصی متفاوت می‌باشد و نیاز به مدارک گوناگونی دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

شماره تماس : 09123701044

میزان سقف پرداخت وام با خودرو در موسسات چه مقدار است

 میزان سقف پرداخت وام با خودرو در موسسات چه مقدار است؟

هدف از دریافت وام با خودرو تفاوت چندانی در دریافت آن ندارد، یعنی افراد می‌توانند با علت‌های گوناگون از وام با سند خودرو استفاده کنند. سقف وام با خودرو در  بانک‌ها و موسسات مختلف متفاوت می‌باشد و در اصل میزان وام دریافتی کاملا بستگی به قیمت خودروی شما دارد. به عبارتی با توجه به قیمت ماشینی که می‌خواهید با سند آن وام دریافت کنید، سقف تسهیلات تعیین می‌گردد که ما در موسسه وام خودرو، به اندازه ۸۰ درصد ارزش قیمت خودرو به شما وام خواهیم داد.

دریافت وام فوری با سند خودرو در بانک‌ها به این شکل است که سند خودرو قانونا به نام فرد متقاضی می‌باشد و به عنوان ضامن و وثیقه در رهن بانک قرار خواهد گرفت که از آن به عنوان کمکی جهت دریافت وام استفاده می کنند. بنابراین تا تسویه کامل و بازپرداخت اقساط وام به بانک بدهکار هستید و سند خودروی شما در ضمانت بانک باقی می‌ماند.

مزایای وام با خودرو

 مزایای وام با خودرو

 همانطور که اشاره کردیم، برای تأمین نمودن سرمایه موردنیاز و رفع مشکل مالی که دارید، دیگر نیازی نیست که به فروش خودرو فکر کنید. دریافت وام فوری با سند خودرو، گزینه ایده‌آلی برای این کار است. در این شیوه پرداخت وام، تا ۸۰ % قیمت کارشناسی ماشین، با عقد قرارداد‌‌های اجاره‌ به ‌شرط ‌تملیک وام به شما تعلق می‌گیرد. عدم احتیاج به پرداخت چک، درصد سود مناسب و در اختیار داشتن خودرو هنگام بازپارخت اقساط از مزیت‌های این روش محسوب می‌شود و در ادامه به دیگر ویژگی‌های این نوع وام فوری اشاره خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید : مزایای وام با خودرو

مراحل دریافت وام با خودرو به چه شکل است؟

مراحل دریافت وام با خودرو به چه شکل است؟

شما می‌توانید همراه با مدارک شناسایی خودرو و مدارک مورد نیاز به دفتر مجموعه وام خودرو تشریف بیاورید تا بعد کارشناسی خودرو شما، مبلغ وام درخواستی تعیین شود.

پس از انجام مراحل کارشناسی خودرو و بررسی صحت سند خودرو و ارزش گذاری سند آن، خودرو در دفترخانه اسناد رسمی و زیر نظر وکیل  پایه یک دادگستری در رهن قرار خواهد گرفت اما سند و پلاک آن به نام خود شما باقی می‌ماند.

همزمان با در رهن قرار گرفتن سند خودرو شما مبلغ مورد نظر پرداخت می‌گردد و شما می‌توانید نسبت به قرارداد خود، مبلغ قسط وام را با شرایط دلخواه خود پرداخت نمایید. همانگونه که اشاره کردیم این پروسه بازپرداخت وام بین ۱۲ الی ۳۶ ماه متغیر می‌باشد که شرایط شما آن را تعیین می‌کند.

شماره تماس : 09123701044

فروش ماشین یا دریافت وام با خودرو

فروش ماشین یا دریافت وام با خودرو

چرا دریافت وام با خودرو بهتر از فروش آن می‌باشد؟ وقتی با وام خودرو می‌توانید بسیار سریع و آسان وام دریافت نمایید، چرا اقدام به فروش وسیله نقلیه خود کنید؟ اگر قیمت خودروی داخلی و خارجی را با قیمت سال گذشته این وسیله مقایسه نمایید، جواب این سوالتان را می‌گیرید.

با مقایسه کردن قیمت اتومبیل‌ داخلی و خارجی در سال‌های اخیر، متوجه خواهید شد که دریافت وام باخودرو یک گزینه بسیار عالی است. در سال‌های گذشته، قیمت خودروی داخلی و خارجی افزایش یافته است و همین امر سبب شده تا بسیاری از افراد برای مقابله با تورم به خرید خودرو روی بیاورند.

حتی بسیاری دیگر از افراد در پیش فروش ماشین ثبت نام می‌کنند تا پول نقدی که در دست دارند را به سرمایه تبدیل نمایند و ارزشش حفظ شود. بنابراین امروزه خرید خودرو یک نوع سرمایه گذاری مطمئن محسوب می‌گردد و فروش آن دیگر کار درستی نیست، چرا که با دریافت وام بر روی خودرو می‌توانید تا ۸۰ درصد از مبلغ کل خودرو را به صورت وام دریافت نمایید و ماشین مورد نظرتان را خریداری نموده و از این سرمایه گذاری بهره‌مند شوید.

 بنابراین وام با خودرو فرصتی بسیار فوق العاده است که به شما کمک خواهد کرد تا سرمایه خود را حفظ نمایید. شرایط دریافت وام با سند خودرو در موسسه ما بسیار آسان و ساده بوده و تنها با ضمانت گذاشتن سند خودروی خود، می توانید معادل ۸۰ درصد آن را وام فوری دریافت نمایید.  بنابراین اگر آگاهانه شرایط را مورد بررسی قرار دهید، متوجه خواهید شد که این وام چقدر برایتان کارآمد و مفید است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دریافت وام با خودرو می‌توانید با ما در مجموعه وام خودرو تماس بگیرید تا با توجه به نیازتان بهترین نوع تسهیلات را به شما پیشنهاد دهیم.

دریافت وام فوری خودرو

 دریافت وام فوری خودرو

وام با سند اتومبیل جزو وام‌هایی به شمار می‌رود که بسیار سریع و فوری بدون نیاز به هیچگونه ضامن و گذراندن مراحل طولانی اداری اخذ می‌شود.

در وام با خودرو شما در سریع ترین مدت زمان ممکن یعنی کمتر از یک ساعت می‌توانید به اندازه ۸۰ درصد ارزش خودرو خود وام دریافت کنید. جهت دریافت وام فوری با سند خودرو شما نیاز به ضامن، دسته چک و سپرده بانکی ندارید و برای دریافت وام تنها به سند خودروی که صاحب آن هستید، احتیاج پیدا می‌کنید.

در نظر بگیرید که هنگامی که شما وام با سند خودرو دریافت کنید، همچنان خودرو در اختیار شما است و حتی نیاز به انتقال سند به نام موسسه هم ندارید.

بیشتر بخوانید : وام با خودرو فوری

 دریافت وام با خودرو و خرید خودروی لیزینگی چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

برای اینکه تفاوت بین وام با سند خودرو و خودروهای لیزینگی را متوجه شوید، در ابتدا باید اطلاع یابید که وام با خودروی لیزینگی چگونه است؟

لیزینگ خودرو به مواردی گفته می‌شود که یک ماشین را خریداری نموده‌اید و بخشی از مبلغ کل آن را پرداخت می‌نمایید. بقیه پول را نیز از شرکت لیزینگی وام دریافت نموده و به صورت اقساط پرداخت خواهید کرد که اگر از این روش خودرو خریداری کنید، سند خودروی شما به شیوه‌های مختلفی در رهن شرکت باقی خواهد ماند.

اما در حالتی که از طریق وام با سند خودرو اقدام به خرید خودرو کنید، این اتفاق پیش نخواهد آمد. بنابراین اگر قصد داشته باشید که وام  با ضمانت خودرو دریافت نمایید باید به بانک‌ها یک ضامن مورد اطمینان معرفی نمایید که این یکی از موارد ضروری وام با خودرو از بانک‌ها است، در صورتی که شرکت‌های لیزینگی سند ماشین را به عنوان نوعی ضمانت نگه می‌دارند تا تمامی اقساط آن پرداخت گردد.

چرا وام با خودرو ؟

چرا وام با خودرو ؟

امکان دارد برایتان این سوال پیش بیاید که چرا باید وام با سند خودرو دریافت نمایید؟

با مقایسه قیمت انواع خودرو های داخلی و خارجی در سال‌های اخیر، متوجه می‌شوید که دریافت وام خودرو یک گزینه عالی می‌باشد که پیش رویتان قرار دارد و در سال‌های اخیر، قیمت خودرو های داخلی و خارجی به شکل قابل توجهی افزایش یافته است که همین مورد باعث شده است تا بسیاری از افراد جهت مقابله با تورم به خرید خودرو روی بیاورند. از این رو فروش ماشین برای رفع مشکل مالی انتخاب مناسبی نیست، چرا که می‌توان با سند این سرمایه ارزشمند معادل ۸۰ درصد قیمت آن را دریافت کرد و خودرو را نزد خود حفظ نمود. حتی با این کار می‌توانید به افزایش سرمایه هم بپردازید و با وام دریافتی ماشین دیگری تهیه نموده و اقساط آن را ماهانه پرداخت نمایید.

بیشتر بخوانید : چرا وام با خودرو

شماره تماس : 09123701044

دریافت وام به صورت فوری با سند خودرو

دریافت وام به صورت فوری با سند خودرو

شرایط دریافت وام فوری در بانک‌ها با دیگر وام‌های دریافتی متفاوت می‌باشد و وام فوری شامل وام مسکن، ازدواج، درمان، خودرو و غیره می‌شود که متقاضیان بنا به شرایطی که دارند، یکی از انواع وام را انتخاب نموده و برای اخذ وام به بانک مورد نظر مراجعه می‌کنند. برای دریافت وام فوری وجود تنها یک ضامن معتبر در بانک کافی است که البته امکان دارد در بعضی از بانک‌ها تعداد ضامن‌ّهای مورد نیاز بیشتر نیز باشد. برای دریافت این وام در موسسه وام خودرو نیاز به هیچگونه ضامنی نمی‌باشد و تنها با سند خودرو، سیم کارت و طلا می‌توانید وام دریافت نمایید.

به عبارتی در وام با خودرو، ماشین شما ضامن اصلی محسوب شده و پس از بازپرداخت اقساط سند آن از رهن موسسه خارج می‌شود.

دریافت وام با سند خودرو در شرکت وام خودرو

دریافت وام با خودرو یکی از راه های بسیار خوب برای دریافت نقدینگی جهت خرید خودرو محسوب می‌شود و مانند وام مسکن طرفداران زیادی دارد. شما می توانید به مقدار ۸۰ درصد ارزش قیمت خودرو خود از موسسه ما وام دریافت کنید. اقساط وام را نیز می‌توانید از ۱۲ الی ۳۶ ماه مشخص نمایید که وجه درخواستی نیز در همان روز برای شما واریز می‌گردد.

تیم وام خودرو بیشتر از ۵ سال است که در عرصه ارائه وام بر روی خودرو، وام سیم کارت و وام طلا فعالیت دارد. همچنین توجه نمایید که همه قراردادهای موسسه وام خودرو زیر نظر وکیل دادگستری انجام خواهد شد و تمامی مراحل کار متقاضی وام در یک روز انجام شده و با بستن همزمان قرارداد مربوطه وام درخواستی برای شما واریز خواهد شد.

وام با ضمانت سند خودرو

وام با ضمانت سند خودرو

همان‌طور که در متن به آن اشاره کردیم، وام روی سند خودرو یکی از راه‌های سریع و بدون نیاز به ضامن جهت دریافت وام می‌باشد. در واقع می‌توانید با ضمانت گذاشتن سند خودرو تا ۸۰ درصد ارزش کارشناسی شده ماشینتان  را وام فوری دریافت نمایید. در این روش، ماشین در اختیار شما قرار داشته و نیاز به انتقال سند هم نمی‌باشد و نکته مهمی که باید به آن توجه نمایید، این است که جهت دریافت چنین وامی، حتما در مؤسسات معتبر اقدام نمایید.

مجموعه وام خودرو، به‌عنوان یک موسسه معتبر ارائه وام با خودرو، ۵ سال است که به فعالیت می‌پردازد و همچنین با بهره‌مندی از کارشناسان باتجربه و جوان، هدف نهایی خویش را رضایت متقاضیان می‌دانند. همه فعالیت‌های وب‌سایت وام خودرو به صورت قانونی  و زیر نظر وکیل دادگستری و در دفاتر رسمی ثبت اسناد انجام خواد شد که با خیال راحت می‌توانید برای دریافت وام اقدام نمایید.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص وام با خودرو می‌توانید با مشاورین ما ارتباط برقرار نمایید تا با بررسی نیاز شما، بهترین نوع وام اعم از وام طلا، وام با خودرو و وام سیم کارت را به شما پیشنهاد دهند. هدف ما ایجاد شرایطی مناسب برای شما می‌باشد تا در کمترین مدت زمان به هدف م نظرتان برسید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه وام طلا، وام سیم کارت، وام با خودرو با ما تماس حاصل نمایید

09123701044

پشتیبانی در 7 روز هفته | شماره تماس: 09123701044 و 09124300577

درخواست پشتیبانی