hamburger menu
وام طلا در سال 1403 | موسسه وام خودرو
وام طلا سال 1403

وام طلا 1403

وام طلا یکی از انواع وام فوری می‌باشد که می‌توان در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت نمود که این روش تامین سرمایه این روزها متقاضیان بسیای دارد و شرکت وام خودرو، دریافت وام طلا 1403 را در زمانی کوتاه و به شیوه‌ای بسیار سریع برای شما امکان‌پذیر خواهد کرد که در ادامه درباره این وام توضیحات بیشتری ارائه می‌دهیم.

بیشتر بخوانید : وام با خودرو

فروش طلا یا دریافت وام طلا 1403

فروش طلا یا دریافت وام طلا 1403

معمولا زمانی که نیاز مالی دارید، اولین چیزی که به ذهن می‌رسد، فروش طلای بی‌استفاده و برطرف کردن کردن نیاز مالی می‌باشد و زمانی که طلایی را خریداری می‌کنید، بستگی به طرح طلای خریداری شده ۲۰ الی ۳۰ درصد اجرت طلا ساز می‌باشد و ۷ درصد آن هم سود طلا فروش به علاوه ۹ درصد مالیات که جمعا چیزی بین ۳۰ الی ۴۵ درصد برآورد می‌شود اما زمانی شما تصمیم به فروش طلا بگیرید، اجرت طلا ساز و سود فروشنده طلا و مالیات از آن کسر شده و عملا طلایی که در دست دارید، حداقل ۳۰ درصد پایین تر به فروش می‌رسد و در صورتی که نیاز باشد دوباره طلا را تهیه نمایید، باز چیزی میان ۳۰ الی ۴۵ درصد باید بیشتر هزینه کنید که بتوانید دوباره همان مقدار طلا تهیه کنید.

در صورتی که با به امانت گذاشتن طلای خود و دریافت وام طلا 1403 ارزش طلای شما حفظ شده و شما تنها ماهانه سودی کمی را بابت وام ضروری و فوری که دریافت کردید، پرداخت می‌نمایید که پس از اتمام اقساط طلای خود را پس می‌گیرید.

بیشتر بخوانید : وام سیم کارت

دریافت وام طلا 1403 از موسسه وام خودرو چگونه است؟

دریافت وام با طلا 1403 از موسسه وام خودرو چگونه است؟

طلا در کشور ما فقط به عنوان زیورآلات کاربرد نداشته و یک منبع مطمعن برای حفظ سرمایه محسوب می‌شود. سرمایه‌ای که افراد در روز مبادا کنار می‌گذارند تا در صورت نیاز از آن استفاده کنند که وام با طلا راهی مناسب برای جایگزینی فروش آن محسوب می‌شود.

فرض کنید جهت خرید خانه یا خودرو، پرداخت مبالغ عروسی یا تحصیل و یا حتی هزینه‌های درمان یک مریضی نیاز به مقدار مشخصی پول دارید. برای دریافت سایر انواع وام‌ها، مثل وام‌های بانکی باید زمان بسیاری را در صف‌های ادارات بگذرانید و مدت زیادی را در نوبت بمانید و این در صورتی است وام طلا فوری بوده و در مدتی کوتاه در اختیارتان قرار می‌گیرد که در موسسه وام خودرو به اندازه ۱۰۰ درصد ارزش طلایی که به امانت می‌گذارید وام به شما تعلق می‌گیرد.

بیشتر بخوانید : مدارک وام طلا

مراحل دریافت وام با طلا در سال 1403

مراحل دریافت وام با طلا در سال 1403

با توجه به اینکه طلا دارای ارزش قابل توجهی می‌باشد و بسیاری از افراد در شرایط حساس طلایی که دارند را به فروش می‌گذارند، راه بهتری به شما پیشنهاد می‌دهیم که ضمن تماس با موسسه وام خودرو می‌توانید از شرایط دقیق دریافت آن اطلاع یابید.

بیشتر بخوانید : چرا وام طلا؟

بنابراین زمانی که با موقعیتی حساس روبرو می‌شوید که به پول نقد احتیاج دارید، می‌توانید از طلایی که در خانه شما بدون استفاده مانده است، بهره ببرید که برای دریافت این وام نیاز است مراحل زیر را انجام دهید:

بیشتر بخوانید : شرایط دریافت وام طلا

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه وام طلا، وام سیم کارت، وام با خودرو با ما تماس حاصل نمایید

09123701044

پشتیبانی در 7 روز هفته | شماره تماس: 09123701044 و 09124300577

درخواست پشتیبانی