hamburger menu
مدارک لازم برای وام طلا + (شرایط) | موسسه وام خودرو

مدارک وام طلا

در شرایط کنونی کشور ما و با در نظر داشتن این وضعیت اجتماعی و اقتصادی، شرایط پرداخت انواع وام و همچنین دریافت وام ضروری تبدیل به امری سخت و حتی غیرممکن شده است. این در حالیست که تقریباً عموم مردم این امتیاز را دارند که با ضمانت گذاشتن طلا، سکه و جواهراتشان نزد موسسه‌های مالی معتبر و یا بانک‌ها وام دریافت نمایند که در ادامه به مدارک وام با طلا اشاره خواهیم کرد. وام با ضمانت طلا ساده‌ترین و در دسترس‌ترین نوع از وام‌ها می باشد، چرا که همه ما مقداری طلا در خانه داریم که می‌توانیم با به ضمانت گذاشتن این سرمایه ارزشمند نزد مجموعه وام خودرو، وام آنی و بدون ضامن دریافت نماییم.

بیشتر بخوانید : وام سیم کارت

مدارک لازم برای دریافت وام طلا در

شماره تماس : 09123701044

 

مدارک لازم برای دریافت وام طلا در موسسه وام خودرو

در کشور ما تورم افسار گسیخته همه سرمایه‌های ریالی مردم را بی ارزش نموده، به شکلی که قیمت یک سکه طلا در سال ۸۹ سیصد هزار تومان بود اما هم اکنون چندین برابر شده و نمی‌توان قیمت ثابتی برای آن بیان کرد که همین مسئله مشخص می‌کند، بهترین انتخاب برای حفظ سرمایه نگهداشتن طلا و عدم فروش آن می‌باشد. بنابراین دریافت وام با ضمانت گذاشتن طلا بهترین جایگزین برای فروش آن می‌باشد که در موسسه وام خودرو در کم ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید : چرا وام طلا؟

مراحل و مدارک وام طلا

مراحل و مدارک جهت اخذ وام طلا

برای دریافت این وام فقط چند مرحله ساده پیش رویتان قرار دارد که شامل موارد زیر می‌شود:

بیشتر بخوانید : وام با خودرو

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مدارک وام طلا و مدت زمان بازپرداخت می‌توانید با ما در شرکت وام خودرو تماس بگیرید.

 

شماره تماس : 09123701044

عدم نیاز به ضامن

عدم نیاز به ضامن معتبر و چک یا سفته به عنوان مدارک وام طلا

همه ما در دریافت انواع وام از بانک فقط به علت نداشتن ضامن و روال ادارای طاقت فرسا مایوس خواهیم شد که این موضوع در سال‌های اخیر با کاهش استخدام رسمی بیشتر شده و کمتر کسی در میان اطرافیان خود که اعتماد کامل به او دارند، دارای یک فامیل یا دوست کارمند رسمی دولتی می‌باشد. از این رو در مدارک وام طلا که در مورد اخذ آن احتیاجی به ارائه ضامن، چک سفته وجود ندارد، تنها طلای سپرده گذاری شده ضامن شما می‌باشد و همین موضوع بزرگ ترین مانع پیش رویتان را برمی‌دارد.

پرداخت فوری و بسیار سریع مبلغ وام طلا

زمانی که به دفاتر شرکت وام خودرو مراجعه نمودید، بعد از بررسی اصالت طلای شما مبلغ وام فوری درخواستی حداکثر در مدت نیم ساعت به حساب شما واریز خواهد شد که شما می‌توانید تا زمان واریز هزینه وام به حسابتان و تعیین مقدار اقساط در دفاتر وام خودرو ضمن پذیرایی تشریف داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مدارک وام طلا که باید همراه خود داشته باشید، می‌توانید با موسسه وام خودرو تماس بگیرید.

 

شماره تماس : 09123701044

شرایط بازپرداخت وام فوری

شرایط بازپرداخت وام فوری

پس از سپردن طلای خود نزد شرکت وام خودرو و عقد قرارداد، تعداد اقساط بازپرداخت را خودتان برحسب شرایط موجود تعیین خواهید کرد. در این مدت که طلا نزد شرکت وام خودرو به امانت گذاشته می‌شود، این سرمایه ارزشمند در گاو صندوق و یا صندوق امانات بانک نگهداری می‌گردد. همچنین مبلغ وام را نیز مقدار طلای شما مشخص خواهد کرد و به منظور رفاه حال شما متقاضیان گرامی، با پرداخت هر قسط می‌توانید به همان میزان طلای خود را دریافت نمایید. ما در وام خودرو پاسخگوی تمام سوالاتتان پیرامون مدارک وام طلا هستیم که تنها با یک تماس می‌توانید اطلاعات کامل کسب نمایید.

بیشتر بخوانید : شرایط دریافت وام طلا

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه وام طلا، وام سیم کارت، وام با خودرو با ما تماس حاصل نمایید

09123701044

پشتیبانی در 7 روز هفته | شماره تماس: 09123701044 و 09124300577

درخواست پشتیبانی