hamburger menu
وام آزاد | دریافت وام فوری آزاد بدون ضامن

وام آزاد

این روزها با شرایط اقتصادی جامعه کمتر کسی را می‌توان یافت که به وام نیاز نداشته باشد. اما همانطور که بیان شد دریافت وام از بانک دردسرهای فراوانی دارد که باعث می‌شود تا افراد سراغ بانک نروند. وام آزاد نوعی تسهیلات به حساب می‌آید که با وام‌ها و تسهیلاتی که بانک‌ها در اختیار افراد قرار می‌دهند، دارای تفاوت‌های عمده‌ای است. به عنوان نمونه یکی از تفاوت‌های وام آزاد با تسهیلات بانک که یک مزیت این وام نیز شمره می‌شود این است که وام آزاد به سرعت به حساب شخص متقاضی واریز خواهد شد و دیگر نیاز نیست به مدت طولانی منتظر دریافت وام باشید.

یکی دیگر از سختی‌های دریافت وام از بانک این است که حتما باید ضامن به بانک معرفی کنید و اگر کارمند دولت باشید باید فیش حقوقی خود را به بانک ارائه دهید و نیاز به ارائه چک و سفته نیز الزامی است. همچنین دریافت وام از بانک دارای سقف مشخصی است و اگر بخواهید وام با سقف بالاتر دریافت کنید، باید ضامن معتبرتر و با ارزش‌تری را به بانک معرفی کنید. اما وام آزاد نوعی از تسهیلات بانکی است که عموما به صورت نقدی و بسیار سریع در مدت زمان یکساعت به حساب شما واریز شده و نیاز به ضامن، چک و سفته ندارد. در ضمن شما می‌توانید از این وام برای خرید کالا، مسافرت، بازسازی خانه و... استفاده کنید و برای دریافت آن هدف مشخصی نیاز نیست.

شرایط دریافت وام آزاد چیست؟

شرایط دریافت وام آزاد چیست؟

وام آزاد در موسسه وام خودرو به صورت کاملا قانونی و زیر نظر وکیل پایه یک دادگستری به شما ارائه می‌شود. برای دریافت این وام می‌توانید از مشاوره و راهنمایی همکاران ما در موسسه استفاده نموده و با تماس با موسسه اطلاعات لازم را دریافت کنید. اگر شرایط دریافت وام را داشته باشید، با حضور در موسسه و انجام مراحل یک روزه اداری و بستن قرار داد شما ظرف مدت یکساعت به وام خود خواهید رسید. اما شرایط دریافت وام از موسسه به شرح زیر است. البته هر موسسه‌ای ممکن است شرایط خاص خود را داشته باشد. اما شرایط عمومی به شرح زیر است:

دریافت انواع وام آزاد

دریافت انواع وام آزاد

وام آزاد تسهیلاتی است که مجموعه تامین سرمایه وام خودرو برای مشتریان محترم خود در نظر گرفته تا بدون کاغذ بازی و مشکلات فراوان اداری بتوانند سریع به سرمایه مورد نیاز خود برسند. شما می‌توانید از طریق سند خودرو، طلا، سیم کارت، سند ملک و... اقدام به دریافت وام آزاد کنید که در ادامه به شرح برخی از این وام‌ها پرداخته‌ایم:

دریافت وام آزاد با طلا

1- دریافت وام آزاد با طلا

وام آزاد با طلا نوعی تسهیلات است که به شما کمک می‌کند تا اگر در شرایطی قرار دارید که بدون ضامن هستید و نیاز فوری به سرمایه دارید، به راحتی از این تسهیلات موسسه وام خودرو استفاده کنید و از طلای خود به عنوان وثیقه بهره ببرید و در کمتر از یکساعت این تسهیلات را دریافت کنید.

دریافت وام آزاد با سند خودرو

2- دریافت وام آزاد با سند خودرو

اگر شما مالک شش دانگ خودروی خود هستید، می‌توانید از طریق سند خودروی خود اقدام به وام آزاد کنید و برای این کار نیاز به ضامن دیگری نخواهید داشت. شما می‌توانید با مدارک خود به موسسه مراجعه کرده و با عقد قرار داد رسمی در دفترخانه تا سقف 60 درصد ارزش خودروی خود وام آزاد دریافت کنید.

3- دریافت وام آزاد با سیم کارت

یک راه بسیار راحت دیگر برای دریافت وام آزاد، اقدام برای این وام به کمک سیم کارت است. وام آزاد به سیم کارت همراه اول و 012 تعلق می‌گیرد و میزان این وام با توجه به ارزش و قیمت خط موبایل شما متفاوت خواهد بود.

مزایای دریافت وام آزاد از موسسه وام خودرو

مزایای دریافت وام آزاد از موسسه وام خودرو

موسسه وام خودرو یک شرکت معتبر، ثبت شده و قابل اعتماد در کشور است که دارای 5 سال سابقه درخشان پرداخت وام به هموطنان عزیزمان بوده و رضایت مشتریان اولویت همیشگی کار موسسه ما می‌باشد. برای اعتماد و اطمینان مشتریان عزیز تمامی قرار دادهای مجموعه تامین سرمایه وام خودرو زیر نظر وکیل پایه یک دادگستری صورت می‌گیرد و تمامی کارهای وام مشتریان عزیز در ظرف یک روز انجام شده و با بستن قرار داد، مبلغ وام همان روز به حساب فرد متقاضی واریز خواهد شد.

یکی از مزایای دریافت وام آزاد از مجموعه تامین سرمایه وام خودرو این است که شما برای دریافت این وام به ضامن، سپرده و... نیازی ندارید و به کمک سند خودرو، سیم کارت، طلا، سند ملک و... می‌توانید وام آزاد دریافت کنید. معمولا برای دریافت وام از بانک باید چند ماه در انتظار باشید؛ این در حالی است که در موسسه ما شما در مدت زمان یکساعت موفق به دریافت این تسهیلات خواهید شد. مزیت مهم دیگر دریافت وام آزاد این است که سرمایه شما ضامن شماست و برای تامین نقدینگی نیاز به فروش اموال خود ندارید.

تفاوت وام بانک با وام آزاد موسسات

برای دریافت وام از بانک ابتدا باید اقدام به تشکیل پرونده کنید و سپس مقداری سپرده در بانک بگذارید تا پس از طی چند ماه مبلغی وام به شما تعلق گیرد. البته این مبلغ دست شما نیست و مقدار آن را بانک تعیین خواهد کرد. این تنها یکی از دردسرهای وام از بانک است. مشکل مهم دیگر دریافت وام از بانک این است که سپرده شما باید حداقل 6 ماه در بانک بماند و این در حالی است که معمولا متقاضیان وام نیاز فوری به این تسهیلات دارند.

شرایط دیگر بانک‌ها ارائه یک یا چند ضامن است که مورد تایید بانک باشد. گردش حساب عالی، ارائه چک، سفته جواز کسب و انواع و اقسام ضمانت بوده که برای عموم پیداکردن این همه ضمانت و منتظر ماندن بسیار دشوار است. همچنین بانک شرایط خاصی برای هر نوع وام خود دارد، برای مثال وام‌هایی که برای تعمیرات خانه پرداخت می‌شود، فقط به مالکین آپارتمان داده شده و باید صرف تعمیرات خانه شود. همه این موارد از تفاوت‌های وام در بانک و وام آزاد از موسسات هستند. بنابراین همین حالا بدون هیچ کدام از این مشکلات برای دریافت وام آزاد از موسسه وام خودرو اقدام کنید تا در عرض یک روز همه کارهای اداری این تسهیلات انجام شده و وام در عرض یکساعت در حساب شما باشد.

دریافت وام آزاد از موسسات قانونی

دریافت وام آزاد از موسسات قانونی

در انتخاب موسسه معتبر و قابل اعتماد برای دریافت وام آزاد بسیار دقت کنید. زیرا مراکز سود جویی وجود دارند که با فریب افراد ناآگاه اقدام به کلاهبرداری در این زمینه می‌کنند. حتما قبل از اقدام برای دریافت وام آزاد در مورد موسسه مورد نظر تحقیق کنید و مطمئن شوید که موسسه دارای مجوزهای قانونی است. در نهایت برای دریافت این تسهیلات در صورت سازگاری با تمام شرایط با قوانین حقوقی موسسه و شرایط دریافت وام و مطالعه دقیق فرم وامی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، اقدام به اخذ این تسهیلات کنید.

مجموعه تامین سرمایه وام خودرو یک شرکت ثبت شده و معتبر بوده که دارای مجوزهای قانونی برای پرداخت تسهیلات به متقاضیان محترم است. همچنین بعد از توافق کامل برای دریافت تسهیلات از موسسه ما تمام قرار داده‌ها زیر نظر یک وکیل پایه یک دادگستری صورت می‌گیرد تا همه مراحل قانونی این کار رعایت شود و شما بتوانید با اطمینان از دریافت این وام لذت ببرید.

دریافت وام آزاد از موسسه وام خودرو بدون ضامن

همانطور که در این مطلب بیان شد، دریافت وام آزاد از موسسات و شرکت‌ها و به ویژه مجموعه تامین سرمایه وام خودرو بسیار ساده و آسان است. هیچ نیازی به انتظار طولانی و مراحل طاقت فرسای اداری ندارید و می‌توانید با سرمایه خود یعنی طلا، سند خودرو، سند ملک و... اقدام به دریافت وام آزاد فوری کنید. بدون اینکه هیچ نگرانی بابت پیداکردن ضامن و یا چک و سفته داشته باشید در عرض یکساعت این وام در حساب شما خواهد بود.

موسسه وام خودرو با بیش از 5 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه انواع وام و تسهیلات با شرایط بسیار ساده، آسان و عالی همواره سعی در جلب رضایت مشتریان خود داشته تا همگان بتوانند در صورت نیاز به وام سریع و بدون دغدغه به این تسهیلات دست یابند. برای دریافت اطلاعات بیشتری در زمینه وام آزاد فوری با ما در موسسه وام خودرو در تماس باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه وام طلا، وام سیم کارت، وام با خودرو با ما تماس حاصل نمایید

09123701044

پشتیبانی در 7 روز هفته | شماره تماس: 09123701044 و 09124300577

درخواست پشتیبانی