hamburger menu

شرایط دریافت وام طلا

این روزها بازار قیمت طلا بسیار داغ است و همین مسئله باعث شده طلا بیشتر از هر سرمایه دیگری ارزشمند تلقی شود که این ارزش برای واگذار کنندگان انواع وام یا فروشندگان کالا یک گزینه خوب و تضمین شده می‌باشد. شرایط دریافت وام طلا آسان می‌باشد و به اندازه ۱۰۰ درصد ارزش طلایی که به امانت می‌گذارید طلا دریافت می‌کنید. دارندگان طلا معمولا از راه فروش طلا و هزینه کرد بیشتری طلاهای بیشتر و گران‌تری می‌خرند و همچنین از طریق فروش طلاهای خود نیاز مالی خود را رفع خواهند کرد که وام با ضمانت طلا در این مورد گزینه بهتری می‌باشد.

در شرایط فعلی که بیشتر افراد با مشکلات فراوان مالی مواجه می‌باشند و  حجم تقاضا جهت دریافت وام و تسهیلات خرد به شدت افزایش یافته است، بانک تسهیلات کافی برای رفع تمامی این نیازها ندارد و موسسات خصوصی بهترین گزینه برای دریافت وام با طلا می‌باشند.

شرایط دریافت وام طلا چیست؟

شرایط دریافت وام طلا چیست؟

در اوضاع اقتصادی فعلی کشور فروش طلا  کار درستی به نظر نمی‌رسد؛ ولی بسیاری از افراد به‌ناچار جهت برطرف نمودن مسئله مالی خود مجبور به فروش این سرمایه با ارزش می‌شوند. در این میان دریافت وام با ضمانت طلا می‌تواند راهکار بسیار مناسبی باشد تا از فروش آن خودداری کنید و در عین حال نیاز مالیتان را نیز برطرف نمایید. وام با طلا در واقع راحت‌ترین و در دسترس ترین نوع از وام‌ها می‌باشد و روش دریافت آن از این طریق، به این دلیل مناسب می‌باشد که همه ما مقداری طلای بدون استفاده در منزل داریم که می‌توانیم با به امانت گذاشتن آن نزد مجموعه وام خودرو وام آنی و بدون ضامن دریافت نماییم.

در نهایت نیز برای تسویه تسهیلاتی که به شما ارائه خواهد شد، راه‌های متنوعی وجود دارد که طبق خواسته متقاضی تنظیم می‌شود و از دیگر مزایا و شرایط دریافت وام با ضمانت طلا می‌توان به دریافت فوری وام تا سقف نامحدود به اندازه مقدار طلا اشاره کرد.

در وام خودرو، وام فوری تا سقف نامحدود و به اندازه ۱۰۰ درصد ارزش طلا با بازپرداختی متناسب با شرایط شما پرداخت می‌شود و نکته اینجاست که ما پایین‌ترین میزان سود و کارمزد ممکن را اخذ می‌‌کنیم.

چرا طلا بگیریم؟

چرا طلا بگیریم؟

متاسفانه با پایین آمدن سطح درآمد افراد و نقدینگی در کشور، مردم با مشکلات بسیاری از قبیل رکود و عدم نقدینگی و کم رونق شدن کسب و کار روبرو می‌باشند و در این شرایط نیز کسانی که به وام فوری از بانک‌ها نیاز دارند، با طولانی شدن و سخت گیری بیش از اندازه بانک باید مشکلی به مشکل خود اضافه نمایند تا پس از طی شدن هزار و یک پیچ و خم روال اداری بانک، منتظر تایید یا عدم تایید وام درخواستی باشند.

در این زمان با توجه به کمبود نقدینگی و عدم توانایی شخص متقاضی برای رونق کسب و کار، موسسه وام خودرو به ارائه وام با خودرو، وام طلا و وام سیم کارت روی آورده است که هم کسب و کار خود را رونق بخشد و هم مشکل مردم را حل کند. از این رو با امانت گذاشتن طلای خود نزد ما می‌توانید با به اندازه ۱۰۰ درصد ارزش آن وام دریافت نمایید و مشکل مالی خود را بدون کاهش سرمایه و فروش آن حل نمایید.

شرایط بازپرداخت وام طلا در موسسه وام خودرو

شرایط بازپرداخت وام طلا در موسسه وام خودرو

پس از سپردن طلای خود نزد شرکت وام خودرو و عقد قرارداد، تعداد اقساط بازپرداخت را خودتان براساس شرایط موجود در موسسه تعیین می‌کنید. در این مدت زمان که طلای شما نزد شرکت به امانت گذاشته می‌شود، در گاو صندوق و یا صندوق امانات بانک نگهداری خواهد شد تا خیالتان راحت باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط دریافت وام طلا می‌توانید با ما در موسسه‌ی وام خودرو تماس بگیرید.

مزیت دریافت وام طلا نسبت به دیگر وام‌های بانک

مزیت دریافت وام طلا نسبت به دیگر وام‌های بانک

در شرایط عادی که اقتصاد کشور حال مناسبی دارد، افراد درآمدهای پیش‌بینی شده دارند و خلق درآمد ماهیانه مولود کسب و کار و شغل می‌باشد اما وقتی اندازه اقتصاد (تولید ناخالص داخلی کشور) کوچک می‌‌گردد، محاسبات دریافت درآمد ثابت و اتفاقی، دشوار خواهد شد، چرا که امکان تأخیر و تعویق در دریافت نمودن مبالغ مورد نظر وجود دارد.

علاوه براین مورد، هزینه‌های زندگی روند صعودی خواهد داشت، بنابراین قبل از دریافت وام باید محاسبات پرداخت آن به صورت جدی و با سیاست‌های سختگیرانه انجام شود تا در بازپرداخت آن، اختلالی ایجاد نشود که به همین علت دریافت وام از بانک به شدت سخت شده و نیاز به ضامن‌های معتبر دارد و در نهایت نیز طول می‌کشد تا مبلغ مورد نیاز به دست شما برسد، در صورتی که این مشکلات در شرایط دریافت وام طلا وجود ندارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه وام طلا، وام سیم کارت، وام با خودرو با ما تماس حاصل نمایید

09123701044

پشتیبانی در 7 روز هفته | شماره تماس: 09123701044

درخواست پشتیبانی