hamburger menu

مزایای وام سیم کارت

وام سیم کارت یکی از راحت ترین و سریع ترین روش های دریافت وام می‌باشد که طرفداران زیادی پیدا کرده است و با توجه به گسترش دریافت این نوع وام در ادامه قصد داریم به بررسی مزایای وام سیم کارت بپردازیم.

یکی از مزیت‌های مهم وام با ضمانت سیم کارت این می‌باشد که شما می توانید ۹۵درصد ارزش آن را دریافت نمایید و همچنان از سیم کارت خود استفاده نمایید.بنابراین تنها با ضمانت گذاشتن سند مالکیت سیم کارت خود، در کمتر از یک ساعت وجه درخواستی را دریافت خواهید کرد، همچنین این وام این فرصت را به شما خواهد داد که سیم کارتتان را نفروشید و بتوانید معادل ۹۵ درصد هزینه فروش آن وام دریافت کنید.

 

شماره تماس : 09123701044

دریافت وام سیم کارت بسیار آسان است!

دریافت وام سیم کارت بسیار آسان است!

یکی از موارد قابل اهمیتی که باید زمان دریافت وام به آن توجه داشته باشید، داشتن یک یا دو فرد برای ضامن شدن می‌باشد که در بسیاری از وام های کلان با مبلغ بالا باید تعداد بیشتری ضامن با شغل دولتی یا درآمد زیاد داشته باشید در صورتی که از مزایای وام سیم کارت 0912 در موسسه وام خودرو این می‌باشد که به هیچ ضامنی نیاز ندارید و تنها سیم کارت شما ضمانتتان را می‌کند. بنابراین این کارتان را بسیار ساده تر می‌کند و تنها کافیست با ما در موسسه وام خودرو تماس بگیرید ت با توجه به شرایط مراحل پیش رو را برایتان توضیح دهیم.

بیشتر بخوانید : مدارک وام سیم کارت

مزایای وام با سیم کارت در موسسه وام خودرو

چرا وام سیم کارت دریافت کنیم؟

چرا وام سیم کارت دریافت کنیم؟

به نظر خودتان آیا گرفتن وام بر روی سیم کارت بهتر از فروش نیست ؟ همان طور که اطلاع دارید، امروزه سیم کارت های دائمی همراه اول ، یک کالای بسیار ارزشمندمحسوب می‌شوند و برای صاحبان کسب و کار، سیم کارت به نوعی اعتبار و اعتماد ایجاد خواهد کرد. بنابراین اگر شما یک سیم کارت گران و معتبر داشته باشید، افراد خیلی راحت تر به شما اعتماد پیدا می‌کنند و در نتیجه اگر با اشخاص زیادی در ارتباط هستید یا صاحب یک کسب و کار می‌باشید ، این را بدانید که سیم کارت اعتبار شما بوده و فروش آن یک راه حل هوشمندانه نیست.

 

شماره تماس : 09123701044

 

چرا زمانی که می‌توانید معادل ۹۵درصد ارزش سیم کارت همراه اول خود را وام دریافت نمایید، اقدام به فروش کنید؟ چرا زمانی که شرایط دریافت وام انقدر راحت و سریع است ، از آن بهره نبریم؟

با ضمانت گذاشتن سیم کارت همراه اولتان، می توانید وام فوری یک روزه دریافت کنید و در نتیجه همچنان ارتباطات خود را حفظ کرده‌اید و هیچکس متوجه نخواهد شد که سیم کارت شما در ضمانت موسسه است و پس از بازپرداخت وام مربوطه دوباره مالک سیم کارت می‌شوید و دارایی تان را حفظ نموده‌اید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مزایای وام سیم کارت با ما در موسسه وام خودرو تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : وام سیم کارت در کرج

حفظ سرمایه از مزایای وام سیم کارت

حفظ سرمایه از مزایای وام سیم کارت

به طور معمول زمانی که مشکل مالی برایمان پیش می‌آید یا نیاز به سرمایه‌ای برای کسب کارمان داریم، اولین چیزی که به ذهن می‌رسد، فروش سرمایه است، چرا که گرفتن وام از بانک شرایط سخت و بسیار زمان بری دارد. از طرفی نیز پیدا کردن ضامن و داشتن چک و سفته معتبر ، یکی از دغدغه های همیشگی متقاضیان وام بوده است.

بنابراین با توجه به وضعیت اقتصادی کشور ما و تغییرات لحظه‌ای قیمت ارز، فروش سرمایه هایی مانند طلا ، سیم کارت ، ملک و خودرو اشتباه جبران ناپذی می‌باشد. چه بسیار افرادی که با فروش طلا، سیم کارت یا ماشین خود، دیگر قادر به خرید آن نمی‌باشد.

وام طلا ، وام سیم کارت و وام خودرو از جمله وام‌هایی است که ما در موسسه وام خودرو به شما می‌دهیم تا بتوانید در کمترین زمان تامین نقدینگی کنید و مشکل مالیتان را حل کنید. همچنین لازم به ذکر است که تمامی قرارداد ها زیر نظر وکیل و در دفتر اسناد رسمی انجام خواهند شد و مبلغ وام در کمتر از یک ساعت به حسابتان واریز می‌گردد.

مزایای وام سیم کارت 912

مزایای وام سیم کارت 912

همانطور که اطلاع دارید، در ایران گرفتن وام مبلغ بالا به علت دردسرهای که دارد، عملی سخت و دشوار است و فرایند دریافت وام بسیار زمان بر بوده و لازم است تا شرایط به خصوصی داشته باشید. به عنوان مثال داشتن ضامن معتبر یکی از موانع پیش روی شماست که از مزایای وام سیم کار همین است که نیازی به ضامن ندارید.

شرکت وام خودرو بستری را فراهم نموده که شما می‌توانید با داشتن سیم کارت همراه اول 912 خیلی سریع و راحت وام دریافت کنید. در کل می‌توان بیان کرد که در صورت داشتن سیم کارت همراه اول 912 اخذ وام برای شما عزیزان به سهولت انجام می‌شود.

سیم کارت شما سرمایه شما می‌باشد، چرا که در صورت داشتن سیم کارت 912 شما می‌توانید وامی در مبالغ بالا دریافت نمایید و به چیز دیگری احتیاج ندارید. دریافت وام با سیم کارت همراه اول 912 کاملا قانونی بوده و مورد تایید مخابرات نیز است، تنها باید این نکته را در نظر بگیرید که توسط چه شرکتی اقدام به دریافت وام می‌نمایید، مجموعه وام خودرو شرکت معتبر در ضمینه ارائه وام با سیم کارت همراه اول است ضمن ارائه درخواست از مزایای وام سیم کارت بهره‌مند شده و در سریعترین زمان ممکن (کمتر از یک ساعت) می توانید جهت دریافت وام با سیم کارت اقدام نمایید.

 

شماره تماس : 09123701044

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه وام طلا، وام سیم کارت، وام با خودرو با ما تماس حاصل نمایید

09123701044

پشتیبانی در 7 روز هفته | شماره تماس: 09123701044

درخواست پشتیبانی