hamburger menu

مدارک وام سیم کارت

آیا اخذ وام بر روی سیم کارت بهتر از فروش آن نمی‌باشد ؟ همان طور که اطلاع دارید، امروزه سیم کارت‌های دائمی ۹۱۲، یک کالای لوکس و ارزشمند به شمار می‌روند و برای صاحبان کسب و کارهای بزرگ، سیم کارت به نوعی اعتبار و اعتماد ایجاد محسوب می‌شود.  بنابراین اگر شما یک سیم کارت گران قیمت و ارزشمند داشته باشید ، مردم خیلی آسان تر به شما اعتماد خواهد کرد، از این رو بهتر است سیم کارت خود را حفظ نمایید و به هیچ عنوان آن را نفروشید، بلکه در صورت نیاز به مبلغ آن می‌توانید از موسسه وام خودرو وام سیم کارت دریافت نمایید تا مشکلتان حل شود. از این رو در ادامه به مراحل و مدارک وام با سیم کارت می‌پردازیم تا با آگاهی به سمت ارائه درخواست قدم بردارید.

 

شماره تماس : 09123701044

شرایط دریافت وام سیم کارت چیست؟

شرایط دریافت وام سیم کارت چیست؟

بیشتر بخوانید : وام سیم کارت در کرج

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دریافت این وام می‌توانید با ما در وام خودرو تماس بگیرید.

 

شماره تماس : 09123701044

مزایای وام سیم کارت

 مزایای وام سیم کارت

 بررسی تفاوت زمانی اخذ وام فوری سیم کارت با وام معمولی

مدت زمان درخواست تسهیلات بانکی تا زمان دریافت وام زیاد می‌باشد اما دریافت وام فوری از موسسات به سرعت صورت پذیرفته و مبلغ درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما واریز خواهد شد. به عبارتی انواع وام بانکی شما را سردرگم خواهند کرد، چرا که شما در ابتدا که قصد گرفتن هر گونه مشاوره از متصدی بانک در این خصوص را دارید، با توجه به شرایط پیچیده پیش رویتان به سختی می‌توانید متوجه موارد مهمی که بیان می‌کند، بشوید. علاوه بر این کلی کاغذ بازی در ادارات پیش رویتان قرار می‌گیرد تا به وام درخواستی خود برسید، در صورتی که برای دریافت وام‌ فوری از موسسات با این پیچیدگی‌های داری و بسیار وقت گیر که انرژیتان را خواهند گرفت، مواجه نشده و خیلی راحت می توانید وجه مورد نظرخود را با ارائه ضمانت مطابق با شرایط خودتان، دریافت کنید.

وام خودرو نیز یکی از این موسسات معتبر در این راستا است که کمکتان می‌کند، بنابراین جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص وام‌‌ فوری و مدارک وام سیم کارت، وام با خودرو یا وام طلا می‌توانید با ما تماس بگیرید تا ضمن مشورت با کارشناسان متخصص ما از مناسب ترین وام با توجه به نیاز خودتان بهره‌مند شوید.

مدارک لازم برای دریافت وام سیم کارت

مدارک لازم برای دریافت وام سیم کارت

در دریافت وام بر روی خط ۹۱۲ ، مدارک خاصی نیاز نیست و تنها باید موارد زیر را در زمان ارائه درخواست به همراه داشته باشید.

 

شماره تماس : 09123701044

 

توجه نمایید که برای دریافت وام سیم کارت در وام خودرو هیچ گونه ضامن، چک، سفته‌ای نیاز نمی‌باشد و تنها باید موارد اشاره شده را در حین درخواست وام بر روی سیم کارت ۹۱۲ به همراه داشته باشید.

همچنین پس از ارائه مدارک مربوطه تمام روند ثبت درخواست و واریز وجه وام در کوتاه ترین مدت زمان، در حدود ۱ ساعت انجام شده و مبلغ درخواست شده شما به حساب و شماره کارت، واریز خواهد شد.

ارزش سیم کارت و مبلغ وام در مدارک وام سیم کارت :

میزان وامی که به شما تعلق می‌گیرد طبق ارزش سیم کارتتان تعیین خواهد شد که توسط کارشناسان ما در وام زرین انجام می‌شود. با توجه به شماره موبایل و خط شما، قیمت خط بررسی شده و دقیقا معادل همان مبلغ برای وام مشخص می‌شود. در صورتی که می خواهید از ارزش خط خود اطلاع یابید و بعد تصمیم خود را نهایی کنید، ضمن تماس با ما و مشورت با مشاورین خبره هم مبلغ خط را تخمین می‌زنید و هم بهترین وام با توجه به شرایطتان به شما پیشنهاد خواهد شد. چرا که موسسه وام زرین علاوه بر وام با ضمانت سیم کارت 0912، وام با ضمانت طلا و وام با خودرو هم در اختیارتان قرار می‌دهند.

بنابراین پیش از تصمیم نهایی بهتر است کل شرایط را بسنجید و پس از آن اقدام نمایید.

از کدام موسسات وام سیم کارت بگیریم؟

موسسات بسیاری در حال حاضر در این حوزه فعال می‌باشند و اشخاص زیادی وجود دارند که می توانند در ازای وثیقه شما وام های متنوعی با توجه مقدار پولی که نیاز دارید، به شما اعطا نمایند. این نوع وام‌ها از کمترین مبالغ بر روی سیم کارت، خودرو و ملک داده می‌شود و سقفی برای مقدار آن وجود ندارد، همچنین هیچ ضامنی برای این کار در وام زرین نیاز ندارید و همه شرایط را صفر تا صد خودتان مشخص می‌کنید.

مدارک لازم برای دریافت وام سیم کارت

مدارک لازم برای دریافت وام سیم کارت

شرکت وام زرین یکی از فعالین معتبر این حوزه برای اعطای وام فوری آزاد به شما می‌باشد و به خاطر سابقه طولانی به راحتی می توانید به آن اعتماد کنید. تیم ما در زمینه اعطای وام خودرو، وام طلا و وام سیم کارت فعالیت دارد و در حال حاضر نیز با مشاورین مجرب آماده خدمات رسانی به شما هستیم. توجه نمایید که که تمامی قراردادهای وام زرین زیر نظر وکیل مجرب انجام می‌شود و همه مراحل کار دریافت تسهیلات در یک روز انجام خواهد شد که با بستن همزمان قرارداد وجه وام فوری آزاد نیز واریز می شود.

 

شماره تماس : 09123701044

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه وام طلا، وام سیم کارت، وام با خودرو با ما تماس حاصل نمایید

09123701044

پشتیبانی در 7 روز هفته | شماره تماس: 09123701044

درخواست پشتیبانی