hamburger menu
وام با ضمانت سیم کارت (فوری) | موسسه وام خودرو

وام با ضمانت سیم کارت

بسیاری از افراد برای اینکه بر اساس برنامه ریزی‌های زندگی پیش بروند، مبلغ معینی را تعیین نموده و برای جمع آوری هر چه زود تر آن مبلغ تلاش خواهند کرد. حتی در بعضی موارد به سمت کارهای نادرست می‌روند که در آخر به مشکل خورده و بدهکار می‌شوند، اما یک روش بسیار مناسب، سریع و کاملا درست به اسم دریافت وام با ضمانت سیم کارت پیش روی شما وجود دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

تنها با یک تماس می‌توانید از تمامی وام ها و تسهیلات دیگر موسسه وام خودرو آشنا شوید.

بیشتر بخوانید : وام طلا

 

شماره تماس : 09123701044

وام با ضمانت سیم کارت چیست؟

وام با ضمانت سیم کارت چیست؟

وام با ضمانت سیم کارت یک نوع روش دریافت وام است که شما به اندازه ۹۵ از ارزش سیم کارت خود دریافت خواهید کرد. آیا اطلاع داشتید که سیم کارت همراه اول دائمی شما یک سرمایه ارزشمند می‌باشد؟ مزیت قابل اهمیت وام سیم کارت این می‌باشد که شما قادرید به اندازه ۹۵درصد ارزش این محصول وام دریافت نمایید و در عین حال از سیم کارت خود استفاده کنید.

تنها با ضمانت گذاشتن سند مالکیت سیم کارت همراه اول، در کمتر از یک ساعت مبلغ وام خود را دریافت خواهید کرد. این وام فرصتی را برای شما فراهم می‌کند که بدون فروش سیم کارت خود به اندازه ۹۵ درصد قیمت آن وام دریافت کرده و همچنان از آن استفاده کنید.

پروسه بازپرداخت وام با سیم کارت در موسسه وام خودرو می‌تواند بین ۴ ماه تا ۲ سال مطابق با درخواست خودتان تعیین شود که به خط‌های 912 تعلق‌ خواهد گرفت. مبلغ دریافتی این وام با توجه به به رندی و پس شماره‌های بعدی سیم کارت شما تعیین شده و همچنین این قیمت گذاری بر اساس نیاز شما مشخص می‌گردد که می‌توانید آن را در صورت تناسب داشتن با ارزش قیمت سیم کارتتان بیشتر یا کمتر نمایید.

شما با زدن سند مالیکت خط 912 خود به نام شرکت وام خودرو، به اندازه ارزش این محصول وام دریافت می‌کنید و همچنین وام سیم کارت شرکت وام خودرو در کوتاه ترین زمان، یعنی در مدت یک ساعت الی یک روز با داشتن مدارک مورد نیاز انجام می‌شود و پول و هزینه تعیین شده در انتها به حساب یا کارت بانکی شما واریز می‌گردد.

بیشتر بخوانید : مزایای وام سیم کارت

مدارک لازم وام با ضمانت سیم کارت

مدارک لازم وام با ضمانت سیم کارت

بیشتر بخوانید : وام با خودرو

 

شماره تماس : 09123701044

مراحل دریافت وام با ضمانت سیم کارت 0912

مراحل دریافت وام با ضمانت سیم کارت 0912

همواره جهت دریافت وام با ضمانت سیم کارت می‌توانید، ضمن یک تماس با موسسه وام خودرو تمام اطلاعات را دریافت نموده و سوالات متداول خودتان را از کارشناسان ما پرسید. در ادامه تمام مراحل دریافت وام با سیم کارت 912 را به شما خواهیم گفت.

در نظر داشته باشید که همه این مراحل بعد از حضور در دفتر وام خودرو در صورت آماده بودن همه مدارک مورد نیاز، به طور کلی بین نیم ساعت تا یک ساعت زمان خواهد برد و شما به سرعت به پول و مبلغ مورد نیازتان خواهید رسید.

بیشتر بخوانید : مدارک وام سیم کارت

مزایا و معایب وام با ضمانت سیم کارت

اولین مزایای دریافت این وام این است که در کوتاه ترین فرصت ممکن به مبلغ مورد نیازتان می‌رسید. در صورت آماده بودن همه مدارک مورد نیاز برای درخواست وام سیم کارت همراه اول، در مدت حدود نیم ساعت تا یک ساعت کارهای ثبتی و دفتری وام سیم کارت انجام شده و مبلغ مورد نظر به حساب شما واریز خواهد شد.

از مزیت‌های دیگر وام سیم با ضمانت کارت این می‌باشد که شما به هیچ نوع تضمینی اعم از شخص ضامن، دادن چک، سفته و یا دیگ مدارک تضمینی نیاز ندارید و فقط با ارئه مدارک اشاره شده و سند مالکیتتان به به شعبه و دفتر وام خودرو، واجد دریافت وام سیم کارت می‌باشید.

برقراری ارتباط برای همه افراد باتلفن همراه یک مسئله حیاتی می‌باشد و نیاز است که شما در تلفن همراه تان سیم کارت برای ارتباط برقرار کردن داشته باشید که از مزایای دیگر دریافت این نوع وام این می‌باشد که، سیم کارت در نزد خود شما باقی مانده و می توانید از آن استفاده نمایید و فقط با زدن سند مالکیت این محصول به نام شرکت وام خودرو سیم کارت به شما بازگردانده می‌شود. در ضمن با پرداخت همه اقساط و بازپرداخت کامل وام سیم کارت، سند مالیکت خط تلفن دوباره به نام خود شما باز گردانده می‌شود.

بیشتر بخوانید : وام سیم کارت در کرج

 

شماره تماس : 09123701044

مدت زمان باز پرداخت وام با ضمانت سیم کارت 0912

مدت زمان باز پرداخت وام با ضمانت سیم کارت 0912

شرکت وام خودرو سریع ترین و آسان ترین شرایط اخذ وام را برای شما متقاضیان وام سیم کارت 0912 فراهم نموده است و به شما این امکان را خواهد داد که خودتان مدت زمان باز پرداخت و اقساط را میان ۴ ماه الی ۲ سال با توجه به شرای خودتان مشخص کنید و بعد از پرداخت اقساط وام، سند مالکیت به نام خودتان بازگردانده می‌شود که در نتیجه شما، هم سرمایه‌تان را حفظ کرده اید و هم مسئله مالی پیش روی خود را حل کرده اید.

همچنین می‌توانید پس از پرداخت اقساط وام خود مجدد وام سیم کارت با همان خط را تمدید کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میزان سود هر وام می‌توانید با موسسه‌ی وام خودرو تماس بگیرید تا ضمن بهره‌مندی اطلاعات وام‌های گوناگون شرکت وام خودرو با توجه به شرایطتان، به درستی تصمیم بگیرید و مناسب ترین انتخاب را برگزینید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه وام طلا، وام سیم کارت، وام با خودرو با ما تماس حاصل نمایید

09123701044

پشتیبانی در 7 روز هفته | شماره تماس: 09123701044 و 09124300577

درخواست پشتیبانی