hamburger menu
شرایط وام با سیم کارت (09123701044)

شرایط دریافت وام سیم‌ کارت

وام سیم‌ کارت روشی برای اخذ وام است که نحوه ثبت نام تسهیلات سیم‌کارت، بدون ضامن و در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌شود. اگر فردی سیم‌کارت همراه اولی دارد که متعلق به تهران است و کد یک، دو یا سه در ابتدای آن قرار گرفته،‌ بیشترین مبلغ وام را می‌تواند دریافت کند، چرا که این خط‌ها از لحاظ مبلغی بسیار ارزشمند هستند برای اطلاع از شرایط دریافت وام سیم‌ کارت 0912 لطفا تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید : مدارک لازم برای دریافت وام سیم کارت

شرایط دریافت وام سیم‌ کارت بدون ضامن

همان‌طور که می‌دانید هر مجموعه شرایط خود را برای فرآیند تسهیلات سیم‌کارت مقرر کرده تا بودجه محدود خود را به افراد خاصی اختصاص دهد. بهتر است بدانید که روی یک سیم‌کارت می‎توان چندین بار وام دریافت کرد و بعد از اتمام اقساط دوباره وام را تمدید کرد. در شرایطی که شخص زودتر وام را تسویه کند، می‌تواند سیم‌کارت را خیلی سریع‌تر به نام خود برگرداند.

در ادامه به شرایط دریافت وام سیم‌ کارت اشاره شده است :

بیشتر بخوانید : وام سیم کارت در کرج

متاسفانه این وام شامل همه‌ی افراد نمی‌شود و هر چه قیمت سیم‌کارت بالاتر باشد، فرد مقدار وام بیشتری را دریافت می‌کند. این وام برای مواقع ضروری بسیار مناسب است؛ زیرا شخص سیم‌کارت خود را در رهن یک شرکت گذاشته و از بابت آن پولی دریافت می‌کند بدون آن که چیزی فروخته باشد. با توجه به این که شرکت‌های معتبر و خاصی این وام را عرضه می‌کنند، نیازی نیست که افراد، نگران از دست رفتن سیم‌کارت خود باشند. حتی اگر زودتر مبلغ وام برای شخص فراهم شود، می‌تواند مبلغ را تسویه کرده و سند را به نام خود بزند. در ادامه در مورد مدارک مورد نیاز توضیح داده خواهد شد.

بیشتر بخوانید : مزایای وام سیم کارت چیست؟

مدارک مورد نیاز برای دریافت وام سیم‌ کارت

برای دریافت وام سیم‌ کارت از موسسه وام خودرو (ارائه دهنده وام طلا، وام سیم کارت و وام با خودرو) الزامی است که شخص، مدارکی را همراه خود داشته باشد. این اسناد با هویت شخصی با شناسنامه سیم‌کارت وی ارتباط دارد. مدارک مورد نیاز برای دریافت وام سیم‌ کارت شامل موارد زیر می‌باشد :

  1. سیم‌کارت جهت اخذ وام
  2. اصل مدارک شناسایی مانند کارت ملی جدید یا شناسنامه پاسپورتی
  3. حضور صاحب سیم‌کارت
  4. ارائه سند سیم‌کارت

آماده کردن مدارک و حضور در دفتر شرکت، متقاضی بایستی سند سیم‌کارت و کارت ملی جدید خود را آماده کند، تا به شرکت ارائه دهد. وام سیمکارت تنها از طریق این دو مدرک انجام می‌شود که نشان دهنده مالکیت فرد نسبت به سیم‌کارت است.

بیشتر بخوانید : وام با ضمانت سیم کارت

کلام آخر

افراد دارای سیم‌کارت همراه اول، واجد شرایط دریافت وام هستند. برای دریافت این وام، فرد بایستی به‌طور موقت، سیم‌کارت خود را به نام شرکت وام دهنده انتقال دهد و مطابق با قیمت سیمکارت خود، وام دریافت کند. در این مقاله سعی کردیم که شما را در ارتباط با شرایط دریافت وام با سیم‌ کارت راهنمایی کنیم. از این که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید، از شما تشکر می‌کنیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه وام طلا، وام سیم کارت، وام با خودرو با ما تماس حاصل نمایید

09123701044

پشتیبانی در 7 روز هفته | شماره تماس: 09123701044 و 09124300577

درخواست پشتیبانی