hamburger menu
وام با خودرو فوری (یک روزه) | موسسه وام خودرو

وام با خودرو فوری

اخذ وام با خودرو فوری و سریع از موسسه وام خودرو یکی از خدمات ما می‌باشد ومزیت‌های بسیاری دارد که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم. وام با خودروی فوری یک وام بسیار سریع محسوب می‌شود، چرا که مراحل دریافت این وام یک روزه انجام خواهد شد و به محض بستن قرارداد، وام به شکل آنی پرداخت می‌گردد. اگر سندخودروی شما آزاد باشد، می‌توانید به سادگی وام دریافت نمایید و مهم‌ترین مزیت وام خودرو این می‌باشد که پس از دریافت وام، همچنان می‌توانید از ماشین استفاده کنید و نیازی نیست که آن را در پارکینگ موسسه بگذارید.

روش دریافت وام فوری از موسسه وام خودرو

روش دریافت وام فوری از موسسه وام خودرو

توجه داشته باشید که شما میتونید با ضمانت سند خودرو، طلا و سیم کارت ۹۱۲ وام طلا، وام سیم کارت و وام با ضمانت خودرو اونم به صورت خیلی فوری و سریع از موسسه ما دریافت نمایید که هر کدام با توجه به شرایط خاص خودتان به شما پیشنهاد می‌شوند.

این وام ها با توجه به شرایط در کمترین زمان ممکن پرداخت می‌گردند که به طور معمول وام طلا و سیم کارت در کمتر از نیم ساعت پرداخت خواهد شد و وام با سند خودرو فوری در کمتر از دو ساعت پرداخت می‌گردد.

برای دریافت هرکدام از این تسهیلات فوری شما نیازی به ضامن معتبر و یا دسته چک ندارید و فقط با یکی از اسنادی که در بالا اشاره می‌توانید وام فوری دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر کدام از وام‌های اشاره شده، می توانید با ما در موسسه وام خودرو تماس بگیرید.

مدت زمان دریافت وام با خودرو فوری

مدت زمان دریافت وام با خودرو فوری

وام فوری بسته به نوع وامی که درخواست می‌کنید در زمان‌های متفاوت پرداخت می‌شود و شما می‌تونید به آسانی وام خودرو بدون نیاز ضامن سال را در کمتر از دو ساعت کاری دریافت نمایید.

همچنین اگر قصد دارید با طلا و یا سیم کارت این وام فوری را دریافت نمایید در سریع ترین مدت زمان ممکن یعنی کمتر از نیم ساعت مبلغ مورد نیاز به حسابتان واریز می‌شود. توجه نمایید که در تمامی این مراحل نیازی به ضامن و یا دسته چک نداشته و می‌توانید بدون ضامن نیز این وام هارو دریافت نمایید.

مراحل دریافت وام با خودرو فوری

مراحل دریافت وام با خودرو فوری

در این وام فوری که از موسسه وام خودرو دریافت می‌کنید، دیگر نیازی به معرفی ضامن معتبر و یا استفاده از دسته چک ندارید و در اصل  تنها با سند ماشین خود می‌توانید به آسانی وام دریافت نمایید.

بنابراین اگه قصد داشته دارید با خودروی خود وام فوری بگیرید، باید بدانید که بسته به مقدار وام دریافتی شما بخشی از سند خودرو یا کل آن به صورت دانگی در رهن موسسه قرار می‌گیرد اما همچنان ماشین در دست شما باقی می‌ماند و بعد از پرداخت مبلغ وام سند و یا پلاک ماشین به حالت قبلی باز می‌گردد.

همچنین جهت دریافت وام فوری با طلا نیز طلای شما با نام و مشخصات خودتان در صندوق امانات بانک نگه داری خواهد شد تا زمان پرداخت مبلغ وام و پس از پرداخت مبلغ طلا به شما بازگردانده خواهد شد.

همه‌ی مراحل دریافت وام با برگه سبز خودرو فوری به صورت کاملا قانونی در دفترخانه اسناد رسمی انجام می‌گیرد و برای هر پرونده وامی قراردادی قانونی و اصولی با نظارت وکلای موسسه ما تنظیم می‌گردد تا شما بتوانید با خیالی آسوده هر مبلغ وامی که مورد نیازتان است را از موسسه وام خودرو دریافت نمایید.

وام با خودرو فوری
 سخن پایانی

وام فوری موسسه وام خودرو بدون نیاز ضامن و در کمترین زمان به حساب شما واریز می‌شود، ما ادعا داریم که در یک ساعت هر نوع وامی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. شما هر نوع وامی که با توجه به شرایط خود برای دریافت آن اقدا می‌کنید را در کوتاه ترین زمان بدست می‌آورید، بدون اینکه نیاز به طی کردن مراحل طلاقت فرسای اداری داشته باشید. موسسه وام خودرو طی سال‌ها تجربه در ارائه انواع وام ضروری و فوری با توجه به شرایط شما بهترین نوع وام را به شما پیشنهاد می‌کند تا فشار زیادی را متحمل نشوید و ضمن حفظ سرمایه نیاز مالی خود را برطرف نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص وام با خودرو فوری و وام طلا و همچنین وام با سیم کارت با ما تماس بگیرید تا مشاورین ما تمام شرایط را در اختیارتان قرار دهند و با آگاهی کامل برای دریافت وام اقدام کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه وام طلا، وام سیم کارت، وام با خودرو با ما تماس حاصل نمایید

09123701044

پشتیبانی در 7 روز هفته | شماره تماس: 09123701044 و 09124300577

درخواست پشتیبانی