hamburger menu

مزایای وام با سند خودرو

وام با ضمانت خودرو یکی از تسهیلات ویژه ای می‌باشد که می‌توان به سرعت و با آسودگی خاطر بدون نیاز به ضامن دریافت کرد. چنانچه شخص مالک ماشین شخصی باشد، قادر است با تهیه مدارک مورد نیاز برای دریافت وام اقدام کند. این وام دارای سقف مشخصی می‌باشد که با توجه به آن، تسهیلات داده خواهد شد. با توجه به مزایای وام با خودرو، می‌توان ضمن بررسی شرایط و مدارک جهت دریافت آن اقدامات مورد نیاز را انجام داد.

بیشتر بخوانید :‌ وام با خودرو ۱۴۰۲

بررسی مزایای وام با خودرو

بررسی مزایای وام با خودرو

افراد بسیاری هستند که قصد دریافت وام با برگه سند خودرو را دارند و همین نیز سبب شده تا بسیاری از آن ها اقدام به تحقیق در خصوص مزیت‌ها و معایب وام خودرو نمایند. همانطور که اطلاع دارید، وام خودرو در شرکت‌های خصوصی در واقع دریافت مبلغی و وام با ضمانت سند خودرو است و حتما باید اتومبیلی وجود داشته و حاوی سند باشد تا بتوان به مقدار ارزش آن وام دریافت نمود. این وام پس از اینکه به متقاضی تعلق می‌گیرد، باید طبق قراراد مربوطه اقدام به پرداخت اقساط تعیین شده کند تا اینکه سند خودرو به نامش بازگردانده شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مزیت این وام فوری می‌توانید با ما در وام خودرو تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : وام طلا

معایب و مزایای وام با خودرو

معایب و مزایای وام با خودرو

اگر شما هم قصد دریافت وام با ضمانت سند ماشین را دارید، باید نسبت به بعضی از شرایط و مطالبات آن آشنایی داشته باشید تا بتوانید در یک شرکت و موسسه معتبر اقدام به دریافت این وام فوری کنید. در این نوع وام های فوری، شما با ضمانت دادن سند ماشین خود، نسبت به مقدار ارزشی که ماشین در قیمت روز دارد، به شما وام فوری و مبلغی تعلق می‌گیرد. در این نوع از وام‌های فوری شما زمانی که اقدام به دریافت وام خودرو می‌نمایید، باید در خصوص معایب و مزایای وام با خودرو این را بدانید که حتما سند ماشین را باید در رهن شرکت و موسسه لیزینگ مورد نظرتان در بیاورید.

بیشتر بخوانید : وام با خودرو فوری

حال زمانی که شما به یکی از شرکت های لیزینگ در خصوص این موضوع اقدام می‌کنید، باید صاحب ماشینی باشید که سند آن را به نام موسسه گرو بگذارید و پس از گذشت همه مراحل اداری مورد نظر، مبلغ تایید شده نسبت به سود و بهره آن تعیین می‌گردد. در نظر داشته باشید که در این نوع از وام فوری جهت دریافت مبلغی نسبت به گرو گذاشتن سند ماشین صورت می‌گرد و برای بازگردانی نام و مالیکت ماشین حتما باید همه اقساط و هزینه دریافت شده را به شرکت مورد نظر نظر بازگردانید.

از طرفی در این نوع از وام، خودروی شما در دست خودتان خواهد ماند و به هیچ عنوان در پارکینیگ و یا در دست شرکت نمی‌ماند. تنها کاری که صورت می گیرد، تغییر مالیکت نام سند اتومبیل به شرکت و موسسه مورد نظر می‌باشد که طبق قراردادهایی معتبر و مکتوب انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید : وام سیم کارت

شرایط دریافت وام با خودرو

شرایط دریافت وام با خودرو

قطعا دریافت وام با سند خودرو شرایط ویژه خود را دارد ولی در حالت کلی هر خودرویی که به عنوان دارایی دارای مجوز قانونی و ارزش مالی مشخص باشد، می تواند به عنوان ضامنی معتبر و وثیقه در رهن قرار گیرد. به چنین اقدامی دارایی در رهن گفته می‌شود، به این معنا که صاحب سند خودرو زمانی بدهکار شناخته می شود که مبلغ زیادی را از موسسه تا پرداخت نهایی مبلغ دریافت نماید، بنابراین باید خودروی خود را به عنوان وثیقه در رهن بگذارد.

شرایط دریافت وام خودرو در موسسات و بانک متفاوت می‌باشد و مراحلی در بانک طی می‌شود بسیار سخت گیرانه بوده و ضمن طی شدن مراحل اداری خسته کننده امکان پذیر می‌باشد، در صورتی که دریافت وام در موسسات معتبر در سریع ترین زمان ممکن و حداکثر تا یک ساعت انجام می‌شود.

ما در موسسه وام خودرو ضمن بررسی نیازتان بهترین تسهیلات را پیشنهاد می‌دهیم تا در کمترین زمان و با طی راحت ترین راه به مبلغ مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید و با حفظ سرمایه مشکل مالی خود را برطرف نمایید. مزایای وام با ضمانت خودرو در موسسه ما بسیار است که برای اطلاع از آن می‌توانید با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید.

بیشتر بخوانید : چرا وام با خودرو

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه وام طلا، وام سیم کارت، وام با خودرو با ما تماس حاصل نمایید

09123701044

پشتیبانی در 7 روز هفته | شماره تماس: 09123701044

درخواست پشتیبانی