hamburger menu
شرایط دریافت وام با خودرو (0 تا 100) | موسسه وام خودرو

شرایط دریافت وام با خودرو

امروزه وام گرفتن جزو نیازهای ضروری جامعه است و بسیاری از افراد به دنبال گرفتن وام با شرایط مناسب هستند. به همین علت وام با سند خودرو یکی از تسهیلات ویژه‌ای است که می‌توان به راحتی و آسانی بدون ضامن دریافت کرد. این وام دارای سقف مشخصی بوده که با توجه به آن، تسهیلات داده می‌شود. در این مطلب با ما همراه باشید تا شما را با شرایط دریافت وام با خودرو آشنا کنیم.

بیشتر بخوانید : چرا وام با خودرو

شرایط لازم برای وام خودرو

شرایط دریافت وام با خودرو از طریق بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری تعیین می‌شود. همان‌طور که می‌دانید وام با سند خودرو شرایط خاص خود را دارد؛ ولی به‌طور کلی هر خودرویی که به عنوان دارایی شخصی، دارای مجوز قانونی و ارزش مالی تعیین و مشخص شده باشد، می‌تواند به عنوان ضامن و وثیقه در رهن بانکی قرار بگیرد که به این اقدام، دارایی در رهن می‌گویند. به عبارت دیگر هنگامی صاحب سند بدهکار شناخته می‌شود که مبلغ بسیار زیادی را از بانک تا پرداخت نهایی مبلغ دریافت کند؛ بایستی اموال خود را به عنوان وثیقه به آن‌ها واگذار کند. در ادامه به مهم‌ترین شرایط دریافت وام با خودرو از موسسه وام خودرو (ارائه دهنده وام سیم کارت، وام طلا و وام با خودرو) اشاره شده است:

بیشتر بخوانید : وام با خودرو در سال 1403

وام خودرو به چه مدارکی نیاز دارد؟

اقدام برای وام خودرو فرقی نمی‌کند با چه هدفی باشد. به‌طوری که برخی برای خرید مسکن، برخی برای دریافت تسهیلات و بسیاری دیگر از آن برای مقاصد مختلف استفاده می‌کنند. اعطای چنین وامی برای تمامی متقاضیان یکسان است. در خصوص دریافت وام با خودرو، همراه داشتن برخی مدارک برای دریافت وام بسیار الزامی است. مدارک لازم برای دریافت وام خودرو عبارت‌اند از:

  1. ارائه اصل کارت شناسایی وام گیرنده و کپی تمام صفحات
  2. اصل سند خودروی وام گیرنده و کپی تمام صفحات
  3. پرداخت مبلغی برای تمبر مالیاتی

بیشتر بخوانید : وام با خودرو فوری

کلام آخر

به‌طور کلی مدت بازپرداخت این وام از نظر بانک‌ها مختلف است؛ ولی میانگین آن 36 ماهه می‌باشد. با توجه به ارزش خودرو، مبلغ این وام تعیین و مشخص می‌شود. بسیاری از بانک‌ها به حساب شخصی افراد وام می‌دهند، به همین دلیل مردم بایستی این حساب را در شعب بانکی مورد نظر خود باز کنند. در این مطلب تلاش کردیم شما را با شرایط دریافت وام با خودرو آشنا کنیم. از شما تشکر می‌کنیم که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه وام طلا، وام سیم کارت، وام با خودرو با ما تماس حاصل نمایید

09123701044

پشتیبانی در 7 روز هفته | شماره تماس: 09123701044 و 09124300577

درخواست پشتیبانی